1+1 = подарунок!


АКЦІЯ ВІД АМЕРИКАНСЬКОГО БРЕНДА GLOBAL KERATIN!


При покупці GKHair - Balance Shampoo 1000мл + GKHair - Balance Conditioner 1000мл = ПОДАРУНОК  GKHair - Serum шовк 50 мл (масло-термозахист, блиск, відновлення)


При покупці GKHair - Moisturizing Shampoo 300 мл + GKHair - Moisturizing Conditioner 300 мл = ПОДАРОК Gkhair Leave in Conditioner Spray 30мл (незмивний спрей зволоження і захист)


Сопутствующие Товары

Global Keratin Зволожуючий кондиціонер
1 040 грн.
Global Keratin ( Глобал Кератин ) Зволожуючий кондиціонер Moisturizing Conditioner Color Protection 300/1000мл.Засіб створено для того, щоб захистити ..
Global Keratin зволожуючий шампунь
1 040 грн.
Global Keratin ( Глобал Кератин ) Зволожуючий шампунь Moisturizing Shampoo Color Protection 300/1000мл.Продукт захищає яскравість кольору фарбованого ..
Global Keratin Балансуючий шампунь для всіх типів волосся
2 253 грн.
Global Keratin ( Глобал Кератин ) Балансуючий шампунь для всіх типів волосся Balancing Shampoo 300/1000мл.За допомогою відновлюючого шампуню GKhair Ba..
Global Keratin Балансуючий кондиціонер для всіх типів волосся
2 253 грн.
Global Keratin ( Глобал Кератин ) Балансуючий кондиціонер для всіх типів волосся Balancing Conditioner 300/1000мл.Дія продукту посилена кератином, кол..
Global Keratin Незмивний спрей для зволоження і захисту
520 грн.
Global Keratin ( Глобал Кератин ) Незмивний спрей для зволоження і захисту Leave in Conditioner Spray, 120 mlТекстура у даного поживного і зволожуючог..
Global Keratin Сироватка для волосся
1 270 грн.
Global Keratin ( Глобал Кератин ) Сироватка для волосся Serum 50мл.Унікальна сироватка-шовк від Global Keratin зробить ваше волосся надзвичайно гладки..

Написати відгук

Популярні Статті

Зачіски на довге не густе волосся

Зачіски на довге не густе волосся

Гарна зачіска - один з головних критеріїв, за якими в сучасному світі оцінюється доглянутість дівчат. Але саме легких і простих варіантів того, як укласти волос..

Модні аксесуари для волосся 2021-2022

Модні аксесуари для волосся 2021-2022

Різні прикраси та аксесуари для волосся увійшли в наше звичне життя як невід'ємна частина персонального стилю. Від сезону до сезону змінюються форми, дизайни і ..

Кольоротипи зовнішності

Кольоротипи зовнішності

КОЛЬОРОТИПИ ЗОВНІШНОСТІ : ЯКИЙ КОЛІР ВОЛОССЯ ПІДІЙДЕ?Весна: теплий Цей кольоротип зустрічається рідше, ніж інші. Волосся світлого кольору, можуть бути з тепл..

Чи пошкоджує резинка волосся?

Чи пошкоджує резинка волосся?

Резинка для волосся відома протягом тривалого періоду історії людства. Спочатку виріб призначався для того, щоб запобігти потраплянню волосся в очі або механічн..

ЗАДАЙТЕ ЗАПИТАННЯ