Безаміачна фарба для волосся Rolland Oway Hcolor, 100 ml

(НФ-00005509)
  • ВИБІР КЛІЄНТІВ
    МИ РЕКОМЕНДУЄМО
    Безаміачна фарба для волосся Rolland Oway Hcolor, 100 ml
Наявність: На складі
в наявності
Oway - Rolland Бренд: Oway - Rolland

2 або більше 437 грн.


513 грн.
Замовити в 1 клік

Rolland Oway Hcolor - стійка фарба для волосся без аміаку.


Фарба для волосся Hcolor (АШКОЛОР) забезпечує волоссю м'яко мерехтливий колір, зволоження і захист. Відсутність аміаку запобігає пошкодженню волосся і зменшує подразнення дихальних шляхів через парів аміаку.

Для того, щоб отримати унікальну м'якість і життєву силу волосся, фарба для волосся Hcolor має інноваційну формулу, збагачену маслами, яке містить флавоноїди, що запобігає окисленню.
Rolland Oway Hcolor багата на білок бавовни, що живить і зміцнює волосся. Спеціальні мікропігменти фарби забезпечують довгостроковий ефект, повне покриття сивого волосся і освітлення до 4 відтінків.
Hcolor доступний в повному діапазоні відтінків (78 кольорів), змішуючи один з одним різні відтінки, Ви можете отримати необмежений діапазон кольорів. Тонкий аромат дозволяє зробити процедуру фарбування приємною.
Легко наноситься.

Тільки для професійного використання.

Для звичайного фарбування підготуйте фарбувальну масу в пропорції 1 частина барвника + 1,5 частини каталізатора-окислювача.

Для повної і остаточної підготовки фарбувальної маси до використання, користуйтеся формулою: 1 частина барвника + 1 частина каталізатора-окислювача.

Для більш інтенсивного кольору при фарбування - в пропорції 1 частина барвника + 1 частина каталізатора-окислювача.

Для зафарбовування сивини, при змішуванні фарби для волосся Organic Way RoLand обов'язково використовуйте натуральний тон від 1 .... до 9.

Нанесіть на волосся отриману суміш, починаючи від коренів і розподіляючи по всій довжині.

Комплекс поживних компонентів, натуральний екстракт квітів апельсинового дерева, кокосове масло, екстракт малини, екстракт винограду, екстракт органічної сливи, екстракт ягід годжі.

Лучшая краска! Пробовала много но вернулась к ней. Волосы в идеальном состоянии, цвет шикарный, получаю комплименты.

Написати відгук

Рекомендовані товари