Безаміачна фарба для волосся Rolland Oway Hcolor, 100 ml

(НФ-00005509)
  • ВИБІР КЛІЄНТІВ
    МИ РЕКОМЕНДУЄМО
    Безаміачна фарба для волосся Rolland Oway Hcolor, 100 ml
Наявність: На складі
в наявності
Oway - Rolland Бренд: Oway - Rolland

Знижка!

Кількість акційних товарів обмежена

341.00грн. 460.00грн.

Rolland Oway Hcolor - стійка фарба для волосся без аміаку.


Фарба для волосся Hcolor (АШКОЛОР) забезпечує волоссю м'яко мерехтливий колір, зволоження і захист. Відсутність аміаку запобігає пошкодженню волосся і зменшує подразнення дихальних шляхів через парів аміаку.

Для того, щоб отримати унікальну м'якість і життєву силу волосся, фарба для волосся Hcolor має інноваційну формулу, збагачену маслами, яке містить флавоноїди, що запобігає окисленню.
Rolland Oway Hcolor багата на білок бавовни, що живить і зміцнює волосся. Спеціальні мікропігменти фарби забезпечують довгостроковий ефект, повне покриття сивого волосся і освітлення до 4 відтінків.
Hcolor доступний в повному діапазоні відтінків (78 кольорів), змішуючи один з одним різні відтінки, Ви можете отримати необмежений діапазон кольорів. Тонкий аромат дозволяє зробити процедуру фарбування приємною.
Легко наноситься.

Комплекс поживних компонентів, натуральний екстракт квітів апельсинового дерева, кокосове масло, екстракт малини, екстракт винограду, екстракт органічної сливи, екстракт ягід годжі.

Тільки для професійного використання.

Для звичайного фарбування підготуйте фарбувальну масу в пропорції 1 частина барвника + 1,5 частини каталізатора-окислювача.

Для повної і остаточної підготовки фарбувальної маси до використання, користуйтеся формулою: 1 частина барвника + 1 частина каталізатора-окислювача.

Для більш інтенсивного кольору при фарбування - в пропорції 1 частина барвника + 1 частина каталізатора-окислювача.

Для зафарбовування сивини, при змішуванні фарби для волосся Organic Way RoLand обов'язково використовуйте натуральний тон від 1 .... до 9.

Нанесіть на волосся отриману суміш, починаючи від коренів і розподіляючи по всій довжині.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари