Браш NAHA 117

(НФ-00013280)
  • Браш NAHA 117
Наявність: На складі
в наявності
Naha Brush Бренд: Naha Brush
660 грн.
Замовити в 1 клік
Браши NAHA Crazy Iron hot Brush.

Вирівнювання волосся - це просто.
Круглі браши для укладання, вирівнювання і полірування волосся NAHA Crazy Iron hot Brush завоювали свою популярність у багатьох майстрів і стилістів, завдяки своїм чудовим характеристикам, якості та довговічності.
Це не браш для накрутки на 1рік, ці браши призначені для майстрів, які цінують свою роботу, час і енергію витрачену на вирівнювання, полірування і укладку волосся, з об'ємом біля коріння.

Принцип роботи:
Керамічне покриття платформи Браша, одягнута на дерев'яну основу з великою кількістю отворів, через які вставлені нейлонові зубчики, які витримують великі температури і численні укладання.

При нагріванні платформи Браша NAHA Crazy Iron hot Brush - разом з алюмінеевий платформою нагрівається дерево, на яке надіта платформа. І на відміну від інших круглих Брашей для вирівнювання волосся, браши NAHA Crazy Iron hot Brush, завдяки основі з деревини бука, довго тримають температуру. Температура від заснування Браша, передається по нейлонових зубчиках і при проходженні зубчиків по волоссю, - волосся додатково поліруються.
Завдяки керамічному покриттю, дерев'яної основи, термоустойчивим нейлоновим зубчикам і тривалої постійній температурі, - виходить чудовий ефект вирівнювання волосся брашем з об'ємом біля коріння волосся.

Браш NAHA Crazy Iron hot Brush існує двох типів:
1. Дерево (бук), алюмінієва платформа + керамічне покриття, натуральна щетина і термо-нейлонові зубчики.
модель w116 - d 27мм
модель w117 - d 32мм
модель w118 - d 38мм

2. Дерево (бук), алюмінієва платформа + керамічне покриття,  термо-нейлонові зубчики.
модель w126 - d 27мм
модель w127 - d 32мм
модель w128 - d 38мм

Браши NAHA Crazy Iron hot Brush з натуральною щетиною не тільки вирівнюють волосся, але також і добре їх полірують, загладжуючи лусочку волоса.

В результаті виходить рівна, гарний і блискучий волосся, з об'ємом біля коріння, без застосування праски!

ЗАБОРОНЕНО МИТИ ПIД ВОДОЮ!

Теги: браш для волосся, стайлінг для волосся, гребінець для волосся

Дерево бук, кераміка, щетина кабана.

Лучший браш в моей жизни, волосы после неё как в рекламе - гладкие и блестящие.

Я влюбилась в этот браш, удобно лежит в руке, отлично вытягивает волосы, что немаловажно волосы не электризуются, не пожалела, что купила.

Отличный объём и блеск волос. Расческа удобная, не нужно быть мастером-парикмахером, чтоб научиться ею делать укладку. Подумываю подарить такую подруге, уверенна ей понравится тоже.

Очень классная. Корпус - добротное дерево. Натуральная щетина и качественный термо-нейлон. С виду очень похожа расческа на Y.S.Park Professional, но цена намного приятней и не так бьет по карману.

Спасибо вам, любимый магазин! Насколько быстрее я стала справляться с укладкой по утрам! Такое ощущение, что он всё делает сам))))

Написати відгук

Рекомендовані товари