Браш NAHA 118

(НФ-00013284)
  • Браш NAHA 118
Наявність: На складі
в наявності
Naha Brush Бренд: Naha Brush
754 грн.
Замовити в 1 клік
Браши NAHA Crazy Iron hot Brush.

Вирівнювання волосся - це просто.
Круглі браши для укладання, вирівнювання і полірування волосся NAHA Crazy Iron hot Brush завоювали свою популярність у багатьох майстрів і стилістів, завдяки своїм чудовим характеристикам, якості та довговічності.
Це не браш для накрутки на 1рік, ці браши призначені для майстрів, які цінують свою роботу, час і енергію витрачену на вирівнювання, полірування і укладку волосся, з об'ємом біля коріння.

Принцип роботи:
Керамічне покриття платформи Браша, одягнута на дерев'яну основу з великою кількістю отворів, через які вставлені нейлонові зубчики, які витримують великі температури і численні укладання.

При нагріванні платформи Браша NAHA Crazy Iron hot Brush - разом з алюмінеевий платформою нагрівається дерево, на яке надіта платформа. І на відміну від інших круглих Брашей для вирівнювання волосся, браши NAHA Crazy Iron hot Brush, завдяки основі з деревини бука, довго тримають температуру. Температура від заснування Браша, передається по нейлонових зубчиках і при проходженні зубчиків по волоссю, - волосся додатково поліруються.
Завдяки керамічному покриттю, дерев'яної основи, термоустойчивим нейлоновим зубчикам і тривалої постійній температурі, - виходить чудовий ефект вирівнювання волосся брашем з об'ємом біля коріння волосся.

Браш NAHA Crazy Iron hot Brush існує двох типів:
1. Дерево (бук), алюмінієва платформа + керамічне покриття, натуральна щетина і термо-нейлонові зубчики.
модель w116 - d 27мм
модель w117 - d 32мм
модель w118 - d 38мм

2. Дерево (бук), алюмінієва платформа + керамічне покриття,  термо-нейлонові зубчики.
модель w126 - d 27мм
модель w127 - d 32мм
модель w128 - d 38мм

Браши NAHA Crazy Iron hot Brush з натуральною щетиною не тільки вирівнюють волосся, але також і добре їх полірують, загладжуючи лусочку волоса.

В результаті виходить рівна, гарний і блискучий волосся, з об'ємом біля коріння, без застосування праски!

ЗАБОРОНЕНО МИТИ ПIД ВОДОЮ!

Теги: браш для волосся, стайлінг для волосся, гребінець для волосся

Дерево бук, кераміка, щетина кабана.

Відмінна щітка-браш, користувалася такою 4 роки. Знайшла її тут і вирішила взяти знову.

Расческой пользуюсь больше года. Хотелось бы отметить, что качественная, так как нейлоновые зубчики не поменяли форму, не расплавились, а натуральная щетина не выпала, как в некоторых брашах, которые у меня были до этого. Крепление деревянной ручки и щетинок прочное, кожу головы не травмирует, моё классическое каре укладывает отлично и расчесывает просто замечательно.

Порадила мені щей брашинг моя подруга і я дуже задоволена. Добре витягує, у мене каре до плечей і волосся дуже пушиться, не лізе, не плутає, гарно продувається.

Брашинг очень крутой, ничем не хуже Y.S.Park, по цене в 3 раза дешевле, а качество такое же на высоте. Для работы отличный вариант.

С моими густыми непослушными волосами отлично справляется, превосходно вытягивает волосы, удобен в применении!!

Написати відгук

Рекомендовані товари