Cliniscalp Система інтенсивна для рідкого фарбованого волосся

(74469485937)
  • Cliniscalp Система інтенсивна для рідкого фарбованого волосся
Наявність: На складі
в наявності
Cliniscalp Бренд: Cliniscalp

Система інтенсивна для рідкого фарбованого волосся Joico Cliniscalp 3-step Trial Kit For Chemically Treated Hair Advanced

В наборі: шампунь для фарбованого волосся 100мл + кондиціонер для фарбованого волосся 100мл + стимулятор росту для рідкого фарбованого волосся 50мл

Система для лікування волосся від випадіння для фарбованого волосся - це комплексне лікування, яке дає максимальний синергетичний ефект.

Joico, рекомендує використовувати Очищення і Живлення  Cliniscalp разом з Стимулятором росту. Всі формули продуктів лінії Cliniscalp створені з максимальним синергетичним ефектом, де кожен продукт підсилює і доповнює дію іншого. Коли використовуються всі три кроки разом, то в результаті створюються найкращі умови для здорового росту волосся і результат лікування максимально ефективний.

У набір входить 3 продукти:

Шампунь очищающий проти випадіння волосся для фарбованого волосся (крок 1) - Шампунь створює оптимальні умови для відновлення, росту і ущільнення волосся.

Засіб ніжно і інтенсивно очищує шкіру голови від LUN і забруднень, які викликають випадання волосся.

Кондиціонер живильний проти випадіння волосся для фарбованого волосся (крок 2) - Кондиціонер активно живить волосся і шкіру голови, відновлює його життєвий баланс, захищає від негативної дії навколишнього середовища. Створює оптимальні умови для росту здорового, щільного волосся.

Інтенсивний стимулятор росту для прогресуючої стадії випадіння волосся (крок 3+) - ефективне лікування. Інтенсивний лікувальний засіб подовжує природний цикл росту волосся, збільшує діаметр волосини і його довжину. Посилює циркуляцію крові, насичує шкіру голови киснем, доставляє живильні речовин до волосяних фолікулів. Все це створює сприятливі, оптимальні умови для росту волосся.

Теги: для росту волосся, система для рідкого фарбованого волосся, від випадіння волосся, засоби для фарбованого волосся

Шампунь (Крок 1): Нанесіть на мокре волосся і шкіру голови. Спіньте. Ретельно змийте.

Кондиціонер (Крок 2): Використовуйте після шампуню для фарбованого волосся. Нанесіть кондиціонер на мокре волосся, залиште його для впливу на 1-3 хвилини. Ретельно змийте.

Інтенсивний стимулятор росту (крок 3+): Нанесіть на суху шкіру голови двічі на день, вранці і ввечері.

Тримайте упаковку вертикально, направте пульверизатор прямо на шкіру голови і розпиліть. Зробіть 3-5 натискань на ділянки з найбільш потонченим волоссям, і 3-4 натискання на іншу частину шкіри голови.

Акуратно втирайте засіб подушечками пальців протягом 1 хвилини. Вимийте руки.

Через 1 хвилину можете наносити засоби для укладання волосся.

ПОРАДА ЕКСПЕРТА:

Завжди очищайте шкіру голови перед хімічною завивкою або іншими хімічними стайлінг процедурами, щоб уникнути подразнення шкіри.

"Cтимулятор росту інтенсивний" може викликати тимчасове почервоніння шкіри голови. Кропива, біотин, екстракт бусенніка, бензил-некотінат (Вітамін РР), екстракт кореня солодки, вітамін А підвищують циркуляцію крові в шкірі голови, що призводить до тимчасового почервоніння

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук