FRAMESI Інтенсивно відновлююча сироватка для пошкодженого волосся

(НФ-00013225)
 • FRAMESI Інтенсивно відновлююча сироватка для пошкодженого волосся
Наявність: На складі
в наявності
FRAMESI Бренд: FRAMESI

  750.00грн.

  FRAMESI Інтенсивно відновлююча сироватка для пошкодженого волосся Repair Serum 6X15ml

  Інтенсивний догляд для дуже сухого, тьмяного, слабкого і крихкого волосся. Призначений для використання перед Repair Conditioner, Repair Rich Treatment і Repair Velvet.
  Живить і відновлює волосся з середини, завдяки спеціальним проникаючим властивостям.

  Теги: засоби для волосся, відновлення волосся, сироватка для волосся, сироватка для пошкодженого волосся

  Масло соняшника, гіалуронова кислота, quaternium-22.

  Холодний спосіб. Для швидкого і миттєвого догляду. Просушіть волосся рушником, розподіліть сироватку, акуратно помасажуйте. Залиште на 5 хвилин, потім змийте. Нанесіть Repair Conditioner або Repair Treatment, Repair Velvet.

  Гарячий спосіб. Для глибокого догляду. Просушіть волосся рушником, нанесіть сироватку від коренів до кінчиків волосся, помасажуйте. Висушіть волосся феном на 80% і розчешіть їх. Скористайтеся праскою для випрямляння волосся, обробіть пасмо за пасмом до тих пір, поки волосся просохнуть повністю. Змийте водою і нанесіть Repair Conditioner або Repair Treatment, Repair Velvet.

  Лучший восстанавливающий комплекс для волос. Запаха не имеет, результат дает сразу после первого применения, а после того, как использовала всю упаковку, волос вообще стал идеальным. Такое ощущение, что у меня густоты добавилось, которая пропала из-за систематического окрашивания)

  Написати відгук

  Рекомендовані товари