Framesi Набір для реконструкції Re Structure

(11111)
  • Framesi Набір для реконструкції Re Structure
Наявність: На складі
в наявності
FRAMESI Бренд: FRAMESI
2 879.00грн.

Framesi Набір для реконструкції Re Structure


У набір входить:

Інфрачервоний - ультразвуковий СПА-праску

На жаль, волосся не здатні до регенерації і тому їм необхідна допомога ззовні.
Завдання даного інструменту, розбити велику молекулу доглядає кошти (маска, кондиціонер, реконструкція для волосся) на мікрочастинки і вбити їх глибоко в стрижень волосини.

FRAMESI Morphosis Re-Structure Revitalizing Shampoo - Ревіталізірующій шампунь 100мл

Перший етап. Очищення за допомогою шампуню з кислим pH на основі делікатних компонентів рослинного походження.

FRAMESI Morphosis Re-Structure Express Filler - реструктурує експрес-філлер 100мл

Відновлювальний гель, що заповнює і реструктурує волосся глибоко зсередини. Підсилює і ущільнює стрижень волосини, забезпечуючи миттєвий ефект.

Призначена для сухого волосся, для волосся, які погано розчісується, для тонких, неживих, а також тих, яким вже не допомагає звичайний догляд. Якщо волосся дійсно пошкоджені, то вони потребують глибокого відновлення, і єдиний спосіб зробити це - використання особливої ​​концентрації активних інгредієнтів, які, як цеглинки, будуть заповнювати структуру волосся, глибоко і швидко відновлюючи його структуру.

Результат застосування: Зволоження, легке розчісування, відновлення структури волосся, ущільнення.

FRAMESI Morphosis Re-Structure Precious Fluid - реструктурує флюїд 100мл

Інтенсивний догляд за допомогою реструктурує флюїди, завдяки високій концентрації активних компонентів досягається швидке і потужне відновлення кутикули волосся.

Останній етап - флюїд або сироватка, яка наноситься за все на 5 хвилин, вона закриває кутикули волосся, разом з усіма активними компонентами, які ми отримали на другому етапі і також змивається теплою водою.


Навіть найздоровіші волосся потребують догляду, а після фарбування тим більше.


1. FRAMESI Morphosis Re-Structure Revitalizing Shampoo - Ревіталізірующій шампунь.

Вилити 10-15 мл шампуню на руку і нанести на волосся від коренів до кінчиків, масажуючи для більш глибокого проникнення. Змити теплою водою і повторити. Висушити рушником, далі використовувати EXPRESS FILLER.

2. FRAMESI Morphosis Re-Structure Express Filler - реструктурує експрес-філлер.

Розділити волосся на широкі пасма і нанести на них 15-20 мл продукту. Акуратно розчесати волосся, розподіляючи по ним гель. Залишити на 15-20 хвилин під джерелом тепла. Як і прядно пройтися праскою по кілька разів проводячи на одній і тій-же прядке.Тщательно змити, просушити волосся рушником, далі використовувати PRECIOUS FLUID.

3. FRAMESI Morphosis Re-Structure Precious Fluid - реструктурує флюїд.

Нанести 15-20 мл продукту на волосся, акуратно помасажувати. Як і прядно пройтися праскою по кілька разів проводячи на одній і тій-же прядки. Залишити на 5 хвилин, ретельно змити, виконати укладання.

Покупала на подарок подруге. Она хвалила и спрашивала, где я это чудо-реконструкцию купила. Расхвалила так, что я тоже заказала. Теперь жду с нетерпением посылку.

Я в буквальном смысле полюбила этот бренд. Рекомендовала мне ваша консультант в магазине. Сам себе мастер, ничего сложного в процедуре нет. Делаю раз в 2 недели. Состояние волос улучшилось и это видно. Сразу после применения волосы в обьеме в два раза увеличиваются. Супер эффект.

С моими волосами была беда, нужно было восстанавливать, я пробовала разные средства, хотела уже запаять кератином и будь-что будет, но консультант порекомендовала мне средство, которое помогло наполнить мои пряди. С первого раза эффект был, но не ВАУ. Но второй раз я ощутила результат лучше, но меня предупреждали, что эффект будет но не от одной процедуры. Это лучшие, что я пробовала. Для очень поврежденных волос однозначно рекомендую .

Хорошо,что есть такой пробный набор этой системы, теперь точно знаю,что буду брать литр. Использую каждое воскресенье, ниразу не пропустила и осталось еще на раз, хороший обьем, хорошая марка, хорошее средство

Написати відгук

Рекомендовані товари