FRAMESI Набір для волосся RE-STRUCTURE PRO-FORCE Сиcтема захисту і відновлення волосся під час фарбування (BONDER №101 SEALER №102)

(НФ-00016392)
  • FRAMESI Набір для волосся RE-STRUCTURE PRO-FORCE Сиcтема захисту і відновлення волосся під час фарбування (BONDER №101 SEALER №102)
Наявність: На складі
в наявності
FRAMESI Бренд: FRAMESI
1 008.00грн.

FRAMESI Набір для волосся RE-STRUCTURE PRO-FORCE Сиcтема захисту і відновлення волосся під час фарбування (BONDER №101 SEALER №102)

Комплекс для інтенсивної захисту та реконструкції волосся під час фарбування і освітлення. - гарантує захист волосся всіх типів, в тому числі тендітних, пошкодженого, пофарбованого, знебарвленого і мелірованого, - зміцнює стрижень волосини, зводить ризик пошкодження волоса під час процедури до мінімуму, - відновлює пошкоджені ділянки волосся шляхом заповнення їх молекулами, подібними за структурою, - відновлює еластичність волосся зсередини, "запечатуючи" кутикулу. Для використання під час кожної процедури фарбування і знебарвлення.

Ключові активні інгредієнти: гіалуронова кислота, морський колаген, силіконовий полімер нового покоління.

У наборі:

PRO-FORCE 101 BONDER

Концентрат про-форс 101 для реконструкції волосся Концентрат додається безпосередньо в фарбувальну або знебарвлюються суміш. Зміцнює і «запечатує» кутикулу. Відновлює зв'язку в кортексе. Зміцнює і розгладжує волосяний стрижень. Додає кольору велику інтенсивність і яскравість.

Флакон 500 мл

PRO-FORCE 102 SEALER

Стабілізуючий концентрат про-форс 102 для захисту волосся Концентрат захищає волосся від негативних зовнішніх впливів, створюючи мікроплівку. Підсилює і подовжує ефект «запечатування» кутикули. Ущільнює структуру волосся. Зволожує, зміцнює і розгладжує волосяний стрижень. Робить волосся еластичними, сильними, сяючими і здоровими. Продовжує ефект фарбування або освітлення.

Флакон 1000 мол

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук