Helen Seward Арганова олія для волосся Alchemy Argan Oil 13/O

(НФ-00011227)
  • Helen Seward Арганова олія для волосся Alchemy Argan Oil 13/O
Наявність: На складі
в наявності
Helen Seward Бренд: Helen Seward
Об'єм:
30 ml
125 ml
255.00грн.

Біологічна натуральна Арганова олія для кінчиків волосся Alchemy Argan Oil 13/O, у складі якого є присутнім вміст вітаміну Е - прекрасно обволікає ваше волосся, забезпечуючи при цьому гладкість, інтенсивний і натуральний блиск, доповнюючий сяйвом кожного волоска.

Арганова олія Helen Seward зробить приємною процедуру розчісування, при цьому гарантовано дисциплінує волосся. Наше Арганова олія має бездоганну зволожуючу і поживну дію - структура волосся помітно покращує свої властивості, у тому числі надає їм еластичність.

Олія захищає ваше волосся від частої дії високих температур : використання фену, плойки, за допомогою спеціальної захисної оболонки, яка утворюється відразу після першого застосування. Захищає від старіння, інактивуючи і блокуючи дію вільних радикалів і токсинів. Helen Seward Alchemy Argan Oil 13/O запаює кінчики, що січуться, і знімає статичну електрику.

Використання арганової олії Argan Oil 13/O забезпечить вам:

  • захисна, обволікаюча дія на основі вітаміну Е;
  • надасть натуральний блиск вашому волоссю;
  • гарантує відсутність ефекту анти - " пухнастій" волосся;
  • захист від дій " термопроцедур" : фен, плойка і т.п;
  • ефект anti - age (анти-старіння);
  • блокування дії шкідливих токсинів і вільних радикалів;
  • відновлення структури капілярних волокон.

Аргановое олія, Omegablue®, Екстракт насіння дикої чорниці

Нанести олію на кінчики волосся, ніжно масажуючи декілька хвилин. НЕ ЗМИВАТИ. Для досягнення кращого результату рекомендується застосування олії з аргановым шампунем - Argan Shampoo 13/S і аргановой маскою для волосся - Argan Mask 13/M.

ПОРАДА ЕКСПЕРТА:

Арганову олію рекомендуємо використати в комплексі з аргановым шампунем Argan Shampoo 13/S і аргановой маскою Argan Mask 13/M, дія яких допоможуть добитися забезпечення м'якості і блиску вашого волосся.

Масло густое но хорошо распределяется по волосам соглашусь с предыдущим коментарием идеально ложится на толстые и тяжелые волосы. Концы перестали быть сухими и обламыватся, вообщем определенно я за ним вернусь. уже использую 2 бутылочку

Покупала на подарок сестре, у нее волос плотный и очень очень пористый, масло идеально подошло!
Результат не заставил себя ждать, волосы перестали ломатся, блестящие и гладенькие

Написати відгук