Helen Seward Щоденний шампунь RADIANT Daily Shampoo 2/S2

(НФ-00011180)
Helen Seward Щоденний шампунь RADIANT Daily Shampoo 2/S2
Наявність: На складі
в наявності
Helen Seward Бренд: Helen Seward

Щоденний шампунь ретельно очищає, не пересушує шкіру голови, видаляє токсини і отрути з поверхні шкіри, зберігає блиск волосся. Рекомендується для нормального волосся - для частого використання.

Щоденний шампунь Helen Seward RADIANT Daily Shampoo 2/S2 - це шампунь для нормального волосся для частого використання із захистом від забруднення. Містить екстракт граната і Polyfructol - Complex ®. Повністю очищає волосся від забруднюючих чинників довкілля: пил, зміг і інших. Використовується в комплексі з іншими препаратами відповідно до програми RADIANT/2.

Регенеруючий шампунь, що надає блиск для нормального волосся. Підходить для частого використання, робить захист від забруднень.

Шампунь ретельно очищає волосся, видаляє пил і залишки смогу, оздоровлює волосся. Завдяки зволожуючій дії помітно відновлює тіло волоса, пожвавлює пошкоджене волосся, надає гладкість, пом'якшує і надає блиск.

Косметичне очищення. Аналог катіонного полісахариду, отриманий з гуарової смоли, природний ресурс збагачує формулу, захищаючи волос, одночасно надаючи йому силу. У поєднанні з останнім поколінням аналогів амінофункціонального силікону, забезпечує відмінний косметичний результат.

екстракти граната, яблука, червоного винограду, чорної смородини

Нанесіть невелику кількість шампуню на мокре волосся і шкіру голови;
Масажуючими круговими рухами пальців розподілите шампунь по шкірі голови до утворення піни;
Змийте піну проточною водою;
Повторіть процедуру з подальшим делікатним розподілом піни по довжині волосся. Експозиція до 5 хвилин;
Обполосніть шкіру і волосся щедрою кількістю проточної води.

ПОРАДА ЕКСПЕРТА:

Рекомендуємо спільне використання з щоденними шампунями -   кондиціонерів Helen Seward. Живить волосся, зволожує шкіру, уповільнює процеси старіння, нейтралізує токсини

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук