Helen Seward Термозахисний флюїд RADIANT Thermo - Active Fluid 2/F, 125 ml

(НФ-00011184)
    -15%
  • Helen Seward Термозахисний флюїд RADIANT Thermo - Active Fluid 2/F, 125 ml
Наявність: На складі
в наявності
Helen Seward Бренд: Helen Seward

Знижка 15%!

Кількість акційних товарів обмежена

600 грн. 705 грн.
Замовити в 1 клік

Флюїд, забезпечує термозахист і надає блиск волоссю, схильним до стресу. Підтримує на високому рівні ступінь внутрішньої гідратації (зволоження) волосся, роблячи їх більш стійкими до термічного впливу.

Флюїд Helen Seward призначений для доглядом за ослабленими і пошкодженими волоссям. До його складу входять поліфеноли червоного винограду і унікальна розробка компанії - Polyfructol-Complex®. Термозахисний флюїд забезпечує чудовий захист волосся, підтримуючи високу ступінь зволоження і роблячи їх більш стійкими до термовоздействія. Також забезпечує захисну функцію в якості антиоксиданту.

Використання флюїду є ідеальним для укладання: це забезпечує ефективний захист, збереження високого ступеня гідратації по всій довжині волосся і робить їх більш стійкими до термічній обробці. Використовується в комплексі з іншими препаратами у відповідності з програмою RADIANT / 2.

Дія RADIANT Thermo-Active Fluid 2 / F:

  • Утворює кондиціонуючу плівку на волоссі, що дозволяє забезпечити легеня ковзання щітки або праски по волоссю під час укладання: волосся живе, блискуче і ідеально зволожене.
  • Обволікаюча плівка діє як косметичний бар'єр для проникнення і дії забруднень навколишнього середовища, забезпечує максимальний захист від окислювального стресу.

Використовується після проведення процедур по очищенню, реконструкції, живленню і зволоженню шкіри голови і волосся для кондиціонування, захисту волосся від температурної дії і несприятливих чинників довкілля;

Після нанесення засобів на шкіру і волосся - не змивати;

Додаткова механічна дія на шкіру у вигляді масажу посилює терапевтичну дію

ПОРАДА ЕКСПЕРТА:

Флюїд універсальний і підходить абсолютно для усіх типів волосся. Живить волосся, зволожує шкіру, уповільнює процеси старіння, нейтралізує токсини

Цінний екстракт червоного винограду, поліфруктовий комплекс, термозахисний полімер (прилади для укладання, включаючи керамічні вирівнюючі пластини, фени, іонізуючі фени, плойки і так далі з недавнього часу всюди використовуються. Під впливом високих температур волосся стає слабкіше, ушкоджується структура, тоді як інгредієнти, що водомістять, можуть зменшити шкідливий вплив, зробити кератин м'якше, створюючи бульбашки пари усередині стержня волоса. Вода може поглинати і розсіювати тепло: з цієї причини важливо забезпечити високу міру зволоження волосся перед термічними процедурами).

Новий мікроемульсивний амінофункціональний полімер силікону чинить термозащитное дію формули. Він створює прозору плівку на поверхні волоса, зберігаючи зовнішнє зволоження. Випробування підтвердили, що його термозащитное дія знижує втрату вологи на 40%, а також посилює переносимість дії високих температур.

Кондиціонуюча дія. З'єднання інноваційного аналога амінофункціонального силікону і катіонного кондиціонера (четвертинне з'єднання амонія) чинить ефективну дію на усі типи волосся.

Кондиціонуючі агенти були ретельно відібрані і впроваджені у формулу, щоб забезпечити помітні косметичні результати як для тонкого і неслухняного волосся, так і для нормальних і тонких. Насправді вони забезпечують хорошу керованість сухому і вологому волоссю, зменшуючи електростатичний заряд, надаючи блиск і сяйво пошкодженому волоссю.

Самая любимая термозащита, храню свою верность для нее!) Выдерживает все!! Утюжек,плойку, фен,гафре) Пахнет фруктами очень вкусно

Написати відгук

Рекомендовані товари
ЗАДАЙТЕ ЗАПИТАННЯ