Helen Seward Зміцнюючий лосьйон проти випадання волосся Densifying Lotion 10/L

(НФ-00011248)
  • Helen Seward Зміцнюючий лосьйон проти випадання волосся Densifying Lotion 10/L
Наявність: На складі
в наявності
Helen Seward Бренд: Helen Seward

Спеціальний зміцнюючий лосьйон проти випадання волосся для чоловіків Densifying Lotion 10/L Helen Seward - доповнює лінійку Reforce Man і служить допоміжним засобом, який завершує етап очищення шкіри голови після застосування шампуню, і сприяє комплексному і збалансованому відходу, нормалізуючи фізіологічні функції шкіри голови.

Комплект складається з 12 капсул, місткістю по 10 мл Склад лосьйону спрямований на відвертання випадання волосся і рекомендується до застосування в якості профілактичного засобу.

Переваги використання зміцнюючого лосьйону:

  • зміцнення структури і коренів волосся;
  • зміст у складі екстракту арніки;
  • стимулювання зростання нового волосся;
  • очищення від вільних радикалів і зовнішніх мікроагресій;
  • поліпшення загального стану шкіри голови.

Creapil - Complex: креатин, біотваней, провітамін В5. Дія: насичує фолікули енергією, покращує обмінні процеси усередині фолікула, стимулює вироблення кератину.

Phyto - Tech: апегинін і олеанолова кислота. Дія: зміцнює капіляри, покращує мікроциркуляцію, інгібірує 5-альфа-редуктазу, бореться із старінням клітин.

Натуральний екстракт арніки: компонент, що чинить протизапальну і тонізуючу дію на шкіру голови. Позитивно діє на процеси регенерації шкіри, зміцнює капіляри, відновлює шкірний покрив, блокує механізм старіння клітин.

Після нанесення засобів на шкіру і волосся - не змивати; Додатковий механічний вплив на шкіру у вигляді масажу підсилює терапевтичну дію.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук