Helen Seward Зміцнюючий лосьйон проти випадання волосся Densifying Lotion 10/L 12*10 ml

(НФ-00011248)
  • Helen Seward Зміцнюючий лосьйон проти випадання волосся Densifying Lotion 10/L 12*10 ml
Наявність: На складі
в наявності
Helen Seward Бренд: Helen Seward
Об'єм:
20 ml
12*10 ml
810 грн.
Замовити в 1 клік

Спеціальний зміцнюючий лосьйон проти випадання волосся для чоловіків Densifying Lotion 10/L Helen Seward - доповнює лінійку Reforce Man і служить допоміжним засобом, який завершує етап очищення шкіри голови після застосування шампуню, і сприяє комплексному і збалансованому відходу, нормалізуючи фізіологічні функції шкіри голови.

Комплект складається з 12 капсул, місткістю по 10 мл Склад лосьйону спрямований на відвертання випадання волосся і рекомендується до застосування в якості профілактичного засобу.

Переваги використання зміцнюючого лосьйону:

  • зміцнення структури і коренів волосся;
  • зміст у складі екстракту арніки;
  • стимулювання зростання нового волосся;
  • очищення від вільних радикалів і зовнішніх мікроагресій;
  • поліпшення загального стану шкіри голови.

Creapil - Complex: креатин, біотваней, провітамін В5. Дія: насичує фолікули енергією, покращує обмінні процеси усередині фолікула, стимулює вироблення кератину.

Phyto - Tech: апегинін і олеанолова кислота. Дія: зміцнює капіляри, покращує мікроциркуляцію, інгібірує 5-альфа-редуктазу, бореться із старінням клітин.

Натуральний екстракт арніки: компонент, що чинить протизапальну і тонізуючу дію на шкіру голови. Позитивно діє на процеси регенерації шкіри, зміцнює капіляри, відновлює шкірний покрив, блокує механізм старіння клітин.

Після нанесення засобів на шкіру і волосся - не змивати; Додатковий механічний вплив на шкіру у вигляді масажу підсилює терапевтичну дію.

Года два назад у мужа началось сильное выпадение волос. Народные рецепты только усугубили ситуацию, потому пришлось обращаться к трихологу. Нам на счастье попался очень хороший доктор, который назначил нам эти ампулы+доп уход. Они очень помогли, единственное, что повторяем курс раз в 6-7 месяцев.

Как ими пользоваться? Сколько раз в неделю? И как долго?


Dr Beauty
Добрый день, Виталий.
После нанесения средств на кожу и волосы — не смывать; Дополнительное механическое воздействие на кожу в виде массажа усиливает терапевтическое действие.
Первоначально использовать 2-3 раза в неделю на протяжении шести недель. Повторять использование весной и осенью.

Помогли с выбором лосьона против выпадения волос и я доволен. Покупал тут, по совету оператора-консультанта. Спасибо.

Ампулы хорошие. Укрепляют луковицу, потому нет сильного выпадения. Пользоваться очень удобно, наношу на вымытые волосы, массажирую и все.

Это только для мужчин? Мне как то говорили,что если женщине пользоваться мужскими средствами от выпадения, то результат намного круче. Это так?


Dr Beauty
Добрый день.
Состав данного лосьона одинаково подходит для мужчин и женщин. Результат индивидуален.

Написати відгук

Рекомендовані товари