Helen Seward Зміцнюючий лосьон-спрей проти випадіння волосся Densifying Lotion 10/L

(НФ-00011247)
  • Helen Seward Зміцнюючий лосьон-спрей проти випадіння волосся Densifying Lotion 10/L
Наявність: На складі
в наявності
Helen Seward Бренд: Helen Seward

Зміцнюючий лосьон-спрей проти випадання волосся для чоловіків Densifying Lotion 10/L Helen Seward - доповнює лінійку Reforce Man і служить допоміжним засобом, який завершує етап очищення шкіри голови після застосування шампуню, і сприяє комплексному і збалансованому відходу, нормалізуючи фізіологічні функції шкіри голови.

Склад лосьйону спрямований на відвертання випадання волосся і рекомендується до застосування в якості профілактичного засобу.

Переваги використання:

  • зміцнення структури волосся;
  • стимулювання зростання нового волосся;
  • очищення від вільних радикалів і зовнішніх мікроагресій;
  • поліпшення загального стану шкіри голови.

Creapil - Complex: креатин, біотваней, провітамін В5. Дія: насичує фолікули енергією, покращує обмінні процеси усередині фолікула, стимулює вироблення кератину.

Phyto - Tech: апегинін і олеанолова кислота. Дія: зміцнює капіляри, покращує мікроциркуляцію, інгібірує 5-альфа-редуктазу, бореться із старінням клітин.

Натуральний екстракт арніки: компонент, що чинить протизапальну і тонізуючу дію на шкіру голови. Позитивно діє на процеси регенерації шкіри, зміцнює капіляри, відновлює шкірний покрив, блокує механізм старіння клітин.

Лосьйон-спрей наноситься розпиленням на чисту вологу або суху шкіру голови за допомогою масажних рухів. Після застосування - не змивати. Застосовувати 2-3 рази в тиждень протягом двох місяців.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук