Helen Seward Зволожуючий кондиціонер HYDRA Hydrating Conditioner 5/C, 75 ml ГОЛОВНА НФ-00011762

(НФ-00011762)
  • Helen Seward Зволожуючий кондиціонер HYDRA Hydrating Conditioner 5/C, 75 ml ГОЛОВНА НФ-00011762
Наявність: На складі
в наявності
Helen Seward Бренд: Helen Seward
143.00грн.

Італійський кондиціонер для волосся Helen Seward Hydrating Conditioner 5/C помітно виділяється серед інших аналогічних марок, завдяки своїм що чудовим, що зволожує і цветозащитным властивостям. Після використання кондиціонера, ви гарантовано набудете: інтенсивність і довготривалість кольору, чудовий блиск і здоров'я вашого волосся. Натуральний аромат продукту - не розчарує вас.


Кондиціонер після першого застосування полегшить розчісування, не обважнюючи волос, одночасно нейтралізуючи той, що накопичився в течії дня електростатичний заряд. Продукт допоможе вам відновити м'якість і яскравість хімічно обробленого волосся (фарбування, хімічна завивка, мелирование і т.п). З кожним разом застосування зволожуючого кондиціонера зовнішній вигляд вашого волосся буде неймовірним.

Формула зволожуючого кондиціонера Hydrating Conditioner 5/C була спеціально розроблена для забарвленого волосся, що піддалося хімічній обробці, а також для сухого і чутливого волосся. Італійський зволожуючий кондиціонер легко застосовується і швидко змивається теплою водою - ви відчутно заощадите свій час. Ваш волос стане ідеальним.

Нанесіть кондиціонер на вологе чисте волосся;
Розподіляйте рівномірно руками, а потім гребінцем, по усій довжині вашого волосся;
Після дії кондиціонера (час 1-3 хвилини), обполосніть волосся теплою проточною водою.

ПОРАДА ЕКСПЕРТА:

Застосування кондиціонера після процедур фарбування волосся і використання зволожуючих шампунів для забарвленого волосся серії Hydra безпосередньо балансує pH волос, при це надовго закріплюючи стадію косметичного пігменту

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук