Insight Кондиціонер для відновлення пошкодженого волосся Restructurizing Conditioner

(НФ-00015952)
 • Insight Кондиціонер для відновлення пошкодженого волосся Restructurizing Conditioner
Наявність: На складі
в наявності
INSIGHT Бренд: INSIGHT
2або більше 370.00грн.


  370.00грн.

  Insight Кондиціонер для відновлення пошкодженого волосся Restructurizing Conditioner

  Спробуйте унікальний італійський засіб, який діє миттєво, - кондиціонер для відновлення пошкодженого волосся Insight Restructurizing Сonditioner, і ви будете задоволені результатом. Продукт добре проникає в стрижень волосини, тим самим відновлюючи і оздоровлюючи пошкоджені, ламкі пасма. Активні компоненти засобу добре ущільнюють локони, зменшують кількість сухого і ламкого волосся, а постраждала від стресу шкіра відновлюється і набуває життєвої сили. Ви помітите, як після використання кондиціонеру ваше волосся стане м'яким, ніжним і шовковистим.

  Кондиціонер розроблений спеціально для додаткового догляду та відновлення пошкодженого, сухого і тонкого волосся, робить його шовковистим, м'яким і еластичним. Інтенсивне лікування допоможе вам повернути упевненість у собі. Обирайте кондиціонер для відновлення пошкодженого волосся Insight Restructurizing Сonditioner - ви станете ще привабливішим.


  Нанести на вологе волосся, рівномірно розподіливши по всій довжині. Залишити на п'ять-десять хвилин, ретельно змити.

  Мои тонкие поврежденные волосы остались довольны)) кондиционер хорошо восстанавливает волосы, уплотняет структуру волос без утяжеления, буду брать еще))

  Написати відгук