JOICO Кольоровий спрей - Fire coral (вогненний корал)

(НФ-00012394)
 • JOICO Кольоровий спрей - Fire coral (вогненний корал)
Наявність: На складі
в наявності

  345.00грн.

  Кольоровий спрей InstaTint, вогненний корал InstaTint Fiery Coral.

  Joico InstaTint - це ідеальний вибір для будь-якого кольору волосся, текстури або довжини. Instatint працює абсолютно на всіх волоссі! В наші дні все більшу популярність набирають сміливі, яскраві, мерехтливі кольори, але все таки вони трохи лякають, щоб так відразу зважитися на довгострокове і стійке фарбування. Саме тому американський бренд Joico створив унікальний кольоровий спрей InstaTint.

  Joico InstaTint - це ідеальний вибір для будь-якого кольору волосся, текстури або довжини. Instatint працює абсолютно на всіх волоссі! Розпорошите спрей на волосся і насолоджуйтеся металевим мерехтінням свого нового відтінку. Відтінок тримається на волоссі до трьох днів. Спреї можна змішувати між собою, отримуючи нові унікальні кольору.

  Теги: кольоровий спрей, професійна косметика, кольорове тонування волосся

  Тимчасові пігменти, Joico Bio-Advanced Peptide Complex.

  Нанесіть спрей на відстані 20-25 см на сухе волосся невеликими дозами. Робіть невеликі проміжки при нанесенні Instatint, це дозволить засобу краще вбратися та посилити колір. Між нанесеннями дайте висохнути. Можна наносити в декілька шарів. Під час нанесення захищайте одяг від фарбування.

  Тримається до 3 днів, змивається одним миттям шампуню.

  Немає відгуків про цей товар.

  Написати відгук

  Рекомендовані товари