JOICO Кондиціонер для збереження яскравості блонда Blonde Life

(НФ-00007461)
  • JOICO Кондиціонер для збереження яскравості блонда Blonde Life
Наявність: На складі
в наявності
Об'єм:
50 ml
250 ml
1000 ml
2або більше 250.00грн.

250.00грн. 250.00грн.

Кондиціонер для збереження яскравості блонда Joico Blonde Life Brightening Conditioner

Легка формула кондиціонера Joico Blonde Life Brightening Conditioner глибоко живить, інтенсивно зволожує, надає блиск і об'єм волоссю, який не обтяжує його. Нова система Blonde Life ™ призначена для блондинок і тих, хто хоче освітлити своє волосся, не жертвуючи блиском і станом волосся. Кондиціонер для збереження яскравості блонда Joico містить зміцнюючий волосся аргінін і суміш екзотичних, багатих поживними речовинами масел таману і моної.

Продукт на базі інтенсивно доглядаючої бессульфатної формули розроблений для боротьби з небажаною жовтизною, крихкістю і ламкістю пасом. Засіб нейтралізує хлор і мікроелементи, які призводять до тьмяності і пожовтіння волосся.

Масла Таману і моноі, аргінін.

Нанесіть Joico Blonde Life Brightening Conditioner на вологе волосся, помасажуйте, ретельно промийте водою. Для кращого результату використовуйте з шампунем Joico Blonde Life Brightening Shampoo.

Я сама блондинка, но цвет после окрашивания теряет тот блеск. После кондиционера Blonde Life волосы ожили, цвет стал намного чище и ярче, как будто его окрасили заново. Волосы после кондиционера мягкие, ставлю 5 звезд!!

Написати відгук

Рекомендовані товари