JOICO Кондиціонер фіолетовий для збереження яскравості блонда

(НФ-00015218)
 • JOICO Кондиціонер фіолетовий для збереження яскравості блонда
Наявність: На складі
в наявності

  755.00грн.

  Кондиціонер фіолетовий для збереження яскравості блонда

  Кондиціонер створений для збереження яскравості, чистоти і краси блонда. Він містить фіолетовий пігмент, щоб забезпечити максимальну нейтралізацію жовтого відтінку, і як результат підтримку яскравого і холодного блонда. Шампунь прекрасно живить і зволожує волосся, а за рахунок вмісту кератину відновлює волосся. Після застосування волосся блищить і переливаються. Як і у всій продукції TM Joico в складі є кератин і аргеніні, який відновлюють структуру волосся. Вони, як і масло шипшини, входять в Smart Release ™ технологію. Активні інгредієнти - кератин, аргенін і масло шипшини - укладені в ліпосом.

  Нанесіть кондиціонер на вологе вимите волосся по всій довжині і залиште на 3-5 хвилин. Після чого змийте великою кількістю води.

  У меня окрашенный блонд, волосы потеряли яркость как после салона, появился нежелательный желтый оттенок. Посоветовала его мне подруга, покупала ранее в магазине. Кондиционер мне очень понравился, после него волосы как после окрашивания, цвет стал ярче, чище, что немаловажно руки не красит, как это бывает в фиолетовой линейке. Помимо этого мои волосы ухоженные, наполненные и живые. Берите не пожалеете!!!

  Написати відгук