JOICO Сироватка для захисту і блиску волосся

(НФ-00007380)
 • JOICO Сироватка для захисту і блиску волосся
Наявність: На складі
в наявності

  890.00грн.

  Сироватка для захисту і блиску волосся Joico K-Pak Protect & Shine Serum

  Захищаюча волосся сироватка від компанії Joico, названа K-Pak Protect & Shine Serum, адресована власницям найбільш проблемного і викликаючого тривогу тьмяного, що піддавалися хімічній обробці і пошкодженого волосся. Запатентований кератин-силіконовий комплекс, яким збагачена сироватка, сприяє швидкому розгладженню волосся, які завдяки засобу знаходять привабливий вигляд і властивий міцному здоровому волоссю природний блиск.

  При регулярному використанні сироватка запобігає пересиханню волосся і втрату ним важливих структуроутворюючих компонентів, що сприяє збереженню здорового зовнішнього вигляду і міцності волосся. Прекрасний захист, який формується сироваткою, вбереже волосся від зовнішніх впливів. Слухняне шовковисте волосся буде прекрасно розчісуватися, позбавивши вас від найменших проблем з укладанням.

  Комплекс Quadramine, допоміжні речовини.

  Розітріть 2-3 краплі сироватки в долонях і рівномірно розподіліть по вологому або сухому волоссю. Потім приступайте до укладання феном.

  Лучший из лучших! Мои кончики с этим серумом в безопасности))) Гладко, ровно и легко волосам))

  Профессиональный блестятор для волос — настоящий мастер своего дела, даже волосы после «химии» с ним становятся гладкими и ухоженными.

  Запаивает посеченные кончики, разглаживает торчащие волосы, делает волосы гладкими и такими блестящими!!!!!!!! Не слишком жирная. Сыворотка очень хорошо распределяется и для нанесения ее требуется совсем немного.

  Написати відгук

  Рекомендовані товари