JOICO Захисний шампунь для зміцнення дисульфідних зв'язків та стійкості кольору

(НФ-00014875)
  • JOICO Захисний шампунь для зміцнення дисульфідних зв'язків та стійкості кольору
Наявність: На складі
в наявності
Об'єм:
50 ml
300 ml
1000 ml
825 грн.
Замовити в 1 клік

Захисний шампунь для зміцнення дисульфідних зв'язків та стійкості кольору

Шампунь з ніжною вершково-кремовою піною містить захисні інгредієнти і м'яко очищає волосся від пилу, надлишків себума і полімерних нашарувань, не пошкоджуючи кутикулу і не вимиваючи колір. Результат: блискучі, гладкі пасма, які виглядають виключно здоровими. Не містить SLS / SLES (лаурилсульфат натрію \ лауретсульфат натрію).

Секрет лінії Defy Damage - в новій системі захисту від пошкоджень, яка містить наступні ключові інгредієнти: аргінін, масло насіння морінгі і захисний липид. Крім цього, лінія містить нову технологію SmartRelease - унікальну систему доставки інгредієнтів в глибокі шари волосся за допомогою ліпосом. Масло шипшини, аргінін і кератин відновлюють, зміцнюють і захищають волосся від щоденних ушкоджень.

Аргінін, кератин, масло насіння морінгі, масло шипшини і захисний ліпід.

Нанесіть шампунь на вологе волосся, спіньте, змийте водою. При необхідності повторіть.

Маю пористе волосся, тому-що фарбуюсь та ще й висвітлююсь. користуюся шампунем та кондиціонером цієї лінійки, дуже подобається запах. Шампунь гарно піниться та промиває при цьому не підсушує. Кондиціонер робить свою роботу.

Користуюсь більше місяця. Кінчики рівні та доглянуті. Дуже якісний термозахист, у Джойка мало, саме таких засобів.

Супер новинка от этого бренда! Для блонда сухого спасение. Восстановила волосы после отпуска. Пользовалась шампунем, маской и кондиционером. В перспективе взять еще термозащиту. Спасибо магазину за рекомендацию!

Написати відгук

Рекомендовані товари
ЗАДАЙТЕ ЗАПИТАННЯ