Фарба для волосся Lisap LK OPC з наднизьким змістом аміаку та органічними маслами

(120009)
  • Фарба для волосся Lisap LK OPC з наднизьким змістом аміаку та органічними маслами
Наявність: Очікування 2-3 дні
очікування 2-3 дні
195 грн.
Замовити в 1 клік

LK OPC (Oil Protection Complex) - це професійна перманентна фарба для волосся з низьким вмістом аміаку (0,5%) і екологічно сертифікованими маслами аргана і пасифлори (EcoCert).

Формула фарби для волосся містить цілий ряд інноваційних рішень, які роблять її по-справжньому особливою:

Покриває сивину (з 1 по 8 рівень) без змішування з відтінками натурального ряду;

Робить колір волосся максимально глибоким, інтенсивним і насиченим;

Висока стійкість кольору до 2 місяців і рівномірність змивання;

Рівномірні результати фарбування навіть на неоднорідних за структурою волоссі;

Мінімально травмує волосся, дозволяючи відростити їх довжину;

Широкий вибір відтінків в палітрі;

Має найкраще співвідношення ціни і якості в сегменті барвників бізнес-класу!

ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО ЗАСТОСУВАННЯ!

При першому фарбуванні (нефарбованого волосся): добре розмішайте барвник з окислювачем Developer 3, 6 або 9% в пропорції 1: 1 в неметалевої посуді. Нанесіть робочу суміш на волосся по всій довжині від коренів до кінчиків. Залиште її діяти на 15 хв. Потім змішайте свіжу порцію робочої суміші. Знову нанесіть її на волосся по всій довжині і залиште діяти ще на 30 хв. Змийте з використанням технічного шампуню і кондиціонера для фарбованого волосся з серії Color Care. Висушіть волосся феном.

При повторному фарбуванні: добре розмішайте барвник з окислювачем Developer 3, 6 або 9% в пропорції 1: 1 в неметалевої посуді. Нанесіть свежеприготовленную робочу суміш на відросло коріння волосся. Залиште її діяти на 30 хв. Потім змішайте свіжу порцію робочої суміші. Знову нанесіть її на волосся по всій довжині і залиште діяти ще на 5 хв. Змийте з використанням технічного шампуню і кондиціонера для фарбованого волосся з серії Color Care. Висушіть волосся феном.
При першому освітленні: добре розмішайте барвник з окислювачем Developer 12% в пропорції 1: 2 в неметалевої посуді. Нанесіть робочу суміш на волосся по всій довжині від коренів до кінчиків. Залиште її діяти на 20 хв. Потім змішайте свіжу порцію робочої суміші. Знову нанесіть її на волосся по всій довжині і залиште діяти ще на 45-60 хв. Змийте з використанням технічного шампуню і кондиціонера для фарбованого волосся з серії Color Care. Висушіть волосся феном.
При освітленні відросшого коріння: добре розмішайте барвник з окислювачем Developer 12% в пропорції 1: 2 в неметалевої посуді. Нанесіть свежеприготовленную робочу суміш на відросло коріння волосся. Залиште її діяти на 45-55 хв. Потім змішайте свіжу порцію робочої суміші. Знову нанесіть її на волосся по всій довжині і залиште діяти ще на 5 хв. Змийте з використанням технічного шампуню і кондиціонера для фарбованого волосся з серії Color Care. Висушіть волосся феном.
При тонуванні освітленого волосся: добре розмішайте барвник з окислювачем Developer 3% в пропорції 1: 1 в неметалевої посуді. Нанесіть робочу суміш на сухі освітлені волосся по всій довжині від коренів до кінчиків. Час витримки визначається візуально, по досягненню необхідного результату тонування (зазвичай не більше 15 хв). Змийте з використанням технічного шампуню і кондиціонера для фарбованого волосся з серії Color Care. Висушіть волосся феном.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук