ФАРБА ДЛЯ ВОЛОССЯ SHOT BORN TO BE COLORED

(НФ-00015511)
 • ФАРБА ДЛЯ ВОЛОССЯ SHOT BORN TO BE COLORED
Наявність: На складі
в наявності

  215 грн.
  Замовити в 1 клік

  Фарбування з дуже низьким вмістом аміаку. Широка гамма відтінків.

  Кінцевий результат:

  - Зафарбовування сивини

  - Фарбування

  Хімічна обробка:

  - Натуральні

  - Пофарбовані

  - Освітлені

  Склад: з аміаком

  Змішується з окислюючою емульсією потрібної концентрації (10 vol, 20 vol, 30 vol, 40 vol) до однорідної консистенції. Пропорція становить 1: 1,5 і 1: 2 в залежності від відтінку, дотримуйтесь інструкції на упаковці до кожного відтінку.

  Большой выбор цветов на любой вкус, хорошо и равномерно ложиться, яркость пигмента радует глаз))

  Моя мастер работает на этом красителе давно .Мне очень нравится качество волос после окрашивания. Цвет всегда чистый, идеальный. Но стало мне бить по карману походы в салон, дороговато. Хотела покраситься сама, но не знала как. Спасибо вашей девушке-консультанту в магазине, которая доходчиво все обьяснила и записала - что, как, и сколько смешивать и выдерживать.

  Купувала фарбу для мами у якої дуже багато сивини. Мене бентежила ціна - не велика, за тюбик 100мл, але пофарбувавши маму ми обидві були в захваті. Колір дуже гарний, сивину фарба профарбувала, арний блиск і волосся у хорошому стані. Я тепер теж хочу спробувати цю фарбу.

  Отличная цена, качество на высоте. Брала холодный шоколадный оттенок 6.18 - просто супер цвет. Краска не вымывается. Если еще пользоваться шампунем и маской для окрашенных, то цвет держится месяц.

  краска для волос хорошая, адекватная цена порадовала! спасибо за быструю доставку)

  Написати відгук

  Рекомендовані товари