Lisap Набір для випрямлення забарвленого або чутливого волосся Lisap Ultimate Kit 2

(НФ-00010763)
  • Lisap Набір для випрямлення забарвленого або чутливого волосся Lisap Ultimate Kit 2
Наявність: Передзамовлення
під замовлення
779 грн.
Замовити в 1 клік

Набір для випрямлення забарвленого і чутливого волосся Lisap Ultimate Kit 2

Набір для випрямлення забарвленого і чутливого волосся Lisap Ultimate Kit 2  призначений для випрямлення пошкодженого і забарвленого волосся.
Цей засіб гарантує поліпшення стану стержня слабкого волосся, їх відновлення і зміцнення, захист при стайлинге.

Волосся придбаває блиск і прекрасно розчісується.
Абсолютний блиск і довготривалий ефект розгладження зберігається навіть після неодноразового миття волосся.

У комплект входять: 1 тюбик випрямляючий крем 250 мл 1 флакон Фіксувальне молочко-кондиціонер 250 мл 1 інструкція по застосуванню

Випрямляючий крем містить солі тиогликолевой кислоти і аміак. Зберігати в недоступному для дітей місці. Користуватися відповідними одноразовими рукавичками упродовж усієї обробки. Не наносити на чутливу, роздратовану або пошкоджену шкіру голови. Не допускати попадання в очі. При попаданні в очі негайно промити великою кількістю холодної води і звернутися до лікаря. При використанні контактних лінз зняти їх перед промиванням очей великою кількістю води. Після закінчення часу витримки ретельно змити теплою водою. Не використати на сильно чутливих, сильно знебарвлених або деколорированных волоссі.

Фіксувальне молочко-кондиціонер містить перекис водню (2,4 %%). Зберігати в недоступному для дітей місці. Не допускати попадання в очі. При попаданні в очі негайно промити великою кількістю холодної води і звернутися до лікаря. При використанні контактних лінз зняти їх перед промиванням очей великою кількістю води. Користуватися відповідними одноразовими рукавичками упродовж усієї обробки. Після закінчення часу витримки ретельно сполоснути волосся. Не допускати дії світла і високих температур.

Етап 1. Миття голови.

Вимити волосся м'яким шампунем. При необхідності нанести зволожуючий оживляючий рідкий спрей, не змиваючи.

Розділити волосся на 4-6 частин від лінії зростання волосся до потилиці і від одного вуха до іншого.

Залежно від структури і стану волосся визначити тип випрямляючого крему, що наноситься.

Етап 2. Нанесення випрямляючого крему

Користуватися відповідними одноразовими рукавичками. Видавити випрямляючий крем в неметалічну миску.

Починаючи з потилиці, відбирати пасма завтовшки близько 1 см Пальцями швидко наносити велику кількість випрямляючого крему, починаючи на відстані близько 1 см від шкіри голови і дуже добре розчісуючи. Не наносити крем безпосередньо на шкіру голови. Нанесення відповідної кількості засобу дуже важливе для досягнення успішного результату. Нанести крем на інші частини волосся.

Після закінчення нанесення пригладити волосся вниз гребінцем і пальцями і залишити на деякий час.

Для забезпечення правильної витримки дотримуватися рекомендованого часу, приведеного в таблиці нижче. Вказана витримка залежить від структури волосся конкретного клієнта.

Час витримки крему для натурального волосся 20-40 хвилин.

Етап 3. Тест з вузлом.

Після закінчення витримки відібрати тонке пасмо волосся і зняти зайвий продукт пальцями.

На відстані 3-4 см від шкіри голови зав'язати пасмо у вузол, обережно потягуючи два її кінці.

Спробувати розв'язати вузол кінцем пластмасового гребінця. Потім перемістити вузол до половини довжини волосся, а потім - до їх кінчиків і повторити тест.

Якщо вузол розв'язується, час витримки має бути збільшений. Повторити тест через 5 хвилин. Якщо ж вузол не розв'язується, перейти до подальшого етапу обробки (-> Етап 4 Змивання).

Тест повинен виконуватися спочатку в частині, з якої розпочиналося нанесення випрямляючого крему, потім на тій - де воно закінчувалося, і, нарешті - в проміжній.

Етап 4. Змивання

Увага: на цьому етапі волосся дуже чутливе і слухняне внаслідок структурних змін, що сталися в них, тому поводитися з ними слід дуже обережно.

Ретельно акуратно сполоснути волосся великою кількістю теплої води. Змивання повинне тривати 8-10 хвилин, задати таймер.

Поводитися з волоссям слід дуже обережно, видаляти засіб пальцями, пригладжуючи волосся вниз.

Після змивання засобу обережно промокнути волосся рушником.

Етап 5. Сушка феном (розчісування)

Зволожити волосся відповідною кількістю зволожуючого оживляючого рідкого спрея. Акуратно виконати сушку за допомогою щітки (випрямлення феном). Важливо, щоб цей етап виконувався впорядкувань і акуратно.

Етап 6. Сушка праскою.

Після виконання сушки настає найвідповідальніший етап послуги. Розділити волосся на тонкі пасма і випрямити їх праскою, починаючи із задніх проділів і переміщаючись до тім'яних, а потім - переднім.

Увага: виконувати розгладження точно, оскільки те, як ви працюватимете на цьому етапі, великою мірою визначить кінцевий результат.

Етап 7. Фіксація

Розділити волосся на тонкі пасма і приступити до фіксації, все також починаючи із задніх проділів і переміщаючись до тім'яних, а потім - переднім.

Нанести велику кількість фіксувального молочка-кондиціонера і акуратно причесати волосся. Впорядковано накладати пасма одна на одну. Фіксацію можна вважати завершеною, коли усе волосся буде повністю просякнуте молочком. Після закінчення цієї операції почекати 10 хвилин.

Змивати молочко впродовж 5 хвилин. Тепер волосся абсолютно слухняне і представляються шовковистими і відновленими. Промокнути рушником, стежачи за тим, щоб не пом'яти волосся.

Етап 8. Нанесення рідкого спрея і окончатеьная сушка праскою.

Перед початком сушки нанести зволожуючий оживляючий рідкий спрей. Це дозволить забезпечити косметичний ефект і надати однорідність пористій структурі волосся.

Приступити до сушки. Коли волосся повністю висохне, обробити їх праскою для завершення випрямлення.

Увага: не мити і не зав'язувати волосся впродовж подальших 48 годин.

ПОРАДА ЕКСПЕРТА:

ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАСІБ, ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ ВИКЛЮЧНО ПЕРУКАРЯМИ. УВАЖНО ПРОЧИТАТИ ПОПЕРЕДЖЕННЯ І ДОТРИМУВАТИСЯ ІНСТРУКЦІЙ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук