Lisap Пілінг проти лупи Аnti-Dandruff Peeling

(НФ-00012909)
 • Lisap Пілінг проти лупи Аnti-Dandruff Peeling
Наявність: На складі
в наявності

  1 176.00грн.

  Пілінг проти лупи LISAP Аnti-Dandruff Peeling

  Keraplant Nature Anti-Dandruff пілінг проти лупи з вмістом екстракту африканського перцю, комплексу Fitopur, піроктон оламін, а-бісобалола, саліцилової кислоти - надає інтенсивну заспокійливу дію проти лупи і лущення. Надає антитоксичну протигрибкову дію. Нормалізує шкіру, попереджаючи свербіж.

  Процедура:

  • При жирній лупі - змішайте 30 гр. детокс-маски із зеленою глиною для виведення токсинів і 15-20 крапель ефірного масла проти лупи. Розподіліть на сухій шкірі голови м'якими масажними рухами. Залиште на 5-10 хв. Вологими подушечками пальців помасажуйте, видаляючи бруд, м'яко семульгуйте теплою водою і ретельно змийте. 
  • При сухій лупі - рівномірно нанесіть на суху шкіру голови 15-20 крапель ефірного масла проти лупи і помасажуйте для вбирання. Розподіліть на сухій шкірі голови м'якими масажними рухами. Залиште на 5 хв. Вологими подушечками пальців помасажуйте, видаляючи бруд, м'яко емульгуючи теплою водою і ретельно змийте. 
  • При жирній лупі - після закінчення часу витримки, промийте волосся шампунем проти лупи Keraplant Nature і перейдіть до заключного етапу, даючи на шкіру лосьйон проти лупи для очищення шкіри, видаляючи лупу і попереджаючи її повторній появі. 
  • При сухій лупі - після змивання пілінгу від лупи, промийте волосся спеціальним шампунем для глибокого харчування у зволоження волосся. Потім нанесіть на шкіру лосьйон проти лупи, який очищає шкіру, видаляючи лупу і попереджаючи її повторній появі.

  Екстракт африканського перцю, комплекс Fitopur, піроктон оламін, а-бісобалола, саліцилова кислота.

  Оновленная серия радует меня
  С момента выпуска пользовалась пилингом от лизапа, но в старом керапланте толи состав не такой
  Этот же результат после первого применения
  Ощущения свежести и чистоты (кожа склонна к жирности) после использования перхоти в разы меньше!
  Есть хороший обьем у корней, вообщем оценка 5+

  Написати відгук

  Рекомендовані товари