Lisap Поживний шампунь для відновлення волосся Nourishing Repairing Shampoo

(НФ-00012897)
  • Lisap Поживний шампунь для відновлення волосся Nourishing Repairing Shampoo
Наявність: На складі
в наявності
Об'єм:
100 ml
250 ml
1000 ml
675.00грн.

Поживний шампунь для відновлення волосся LISAP Nourishing Repairing Shampoo

Keraplant Nature Nutri-Repair шампунь для глибокого живлення та зволоження волосся із зволожуючими живильними властивостями, що містить кватернізірованний кератин і який має потужну зволожуючу дію, активний комплекс Hydrabond, що закриває пошкоджену кутикулу. М'яко очищає волосся, повертаючи йому життєву силу, шовковистість і блиск.

Nature Nutri-Repair - допоміжний косметичний комплекс, призначений для догляду за стрижнем волосини. Призначений для очищення, відновлення, пожвавлення довжини і кінчиків тьмяного волосся, зневоднених в результаті механічної і хімічної дії атмосферних чинників. Зміцнює структуру волосся, надає волоссю м'якість і шовковистість і покращує разчесування.

Без парабенів, барвників, з сертифікованими натуральними ароматами і кватернізірованним кератином, комплексом hydrabond, а також кераміди А2 і провітамін В5.

Сертифіковані натуральні ароматизатори і кватернізірований кератин, комплекс hydrabond, керамід А2 і провітамін В5.

Зволожте волосся по всій довжині живильним відновлюючим шампунем Keraplant Nature і в завершення нанесіть живильну маску, що відновлює Keraplant Nature для живлення стрижня волосини.

Пахнет действительно фантой, пенится довольно таки хорошо, мне все нравится

не очень дорогой и эффективный шампунь!

Шампунь сподобався, волосся не пересушене, шовковисте навіть без кондиціонера. Багато професійного я пробувала, але це просто шедевр, до того ж без сульфатів і силіконів. Волосся після нього наповнені вологою, більш прямі, блискучі. І пахне фантою)))

в цілому шампунь непоганий)

Чудовий професійний шампунь, взяла і не пошкодувала про свій вибір!)

Написати відгук

Рекомендовані товари