Lisap Полімерний реконструктор Lisap Easy Build to 2, 150 ml

(НФ-00010756)
  • Lisap Полімерний реконструктор Lisap Easy Build to 2, 150 ml
Наявність: На складі
в наявності
260.00грн.

Полімерний реконструктор структури волосся Lisap Easy Build to 2 

Крок 2 в процедурі відновлення волосся - засіб для глибокого відновлення волосся, відтворююча керати речовина структури волосся.

Easy Built Те - це система відновлення сильно пошкодженого волосся, яка реконструює структуру волоса від кортекса до кутикули, відновлює об'єм, еластичність, силу і пружність волоса, має ефект anti - age (уповільнює старіння), надає волоссю прекрасний блиск і м'якість. До складу лінії входить чотири продукти, які треба наносити поетапно, як єдину систему.

Вимийте волосся за допомогою хелатного шампуню Easy Built to [1].  Потім за допомогою пензлика, пасмо за пасмом, рівномірно нанесіть продукт на чисте підсушене рушником волосся від кінчиків до коренів, промассажируйте їх, одягніть полиэтиле шапочку і обмотайте голову гарячим рушником. Залиште на 10-15 хвилин. Ретельно промийте волосся і висушіть їх рушником, після чого приступайте до кроку 3 процедури відновлення.


Завдяки комплексу ретельно підібраних активних компонентів полімерний відновник проникає глибоко в структуру волоса, заповнюючи дефіцит необхідних компонентів, вже після першого застосування надаючи волоссю здоровішому, міцнішому і сильнішому вигляду:

  • Кератин - білок, природним чином є присутнім в тілі людини і є одним з компонентів речовини волоса. Підвищує опір напрузі і еластичність пошкодженого волоса і захист від подальшого ушкодження від щітки або гребінця. Позитивно впливає на об'єм укладання і расчесываемость висушеного волосся.
  •     Комплекс протеїнів пшениці і сої - відновлює пошкоджене волосся і захищає їх від ушкоджень при хімічній обробці. Утворює на волоссі біоплівку має виражений ефект кондиціонування.
  •     Вітамінний комплекс спеціально розроблений для волосся, пошкодженого зовнішніми чинниками (атмосферні умови, УФ випромінювання) або хімічними, механічними діями (агресивне забарвлення або знебварвлення, розпрямлення або перманент). Вітамінний комплекс включає вітаміни-антиоксиданти З і Е, а також вітаміни групи В: В3, В5 і В6.

Штука эта крута, пользуюсь ней вместо кондиционера а эффекта в разы больше)

Написати відгук

Рекомендовані товари