Lisap Розпрямляючий флюїд Lisap Ultimate Straight Fluid Plus

(НФ-00010764)
Lisap Розпрямляючий флюїд Lisap Ultimate Straight Fluid Plus
Наявність: На складі
в наявності

Розгладжуючий флюїд Lisap Ultimate Straight Fluid Plus

Зволожуючий і оживляючий спрей. склад містить в 3 рази більше кератину і керамида А2, що робить волосся більше слухняним і спрощує укладання.
Формула покращує стан волосся, потовщує, робить їх эластичнее і надає блиск. Флюїд забезпечує волоссю термозащиту, при використанні гарячих випрямлячів і фену. Спрей з кератином і керамидами A2 відновлює і захищає волосся від дії високих температур.
Містить термоактивні інгредієнти. Під час випрямлення волосся керамічними випрямлячами зберігає волосся у хорошому стані.

Містить термостійкі силиконы, які при використанні гарячих прасок захищають волосся від дії високих температур і покращують капілярну структуру волосся. Також містить комплекс Kerasil, олії жожоба, карите і карбокисметил читосан. Ці компоненти розпрямляють волосся, відновлюють і зміцнюють їх структуру, надають стійкий до змивання блиск.

1. розпорошити на вологе волосся, розподілити по усьому волоссю, висушити феном, після чого випрямляти керамічною плойкою
2. для щоденного відходу - розпорошити перед сушкою і випрямлением плойкою або феном

ПОРАДА ЕКСПЕРТА:

Під час випрямлення волосся керамічними випрямлячами зберігає волосся у хорошому стані.

Он просто невероятный!!! Спрей-флюид для волос, который выравнивает волосы, надежно защищая их от термического воздействия! Идеальная термозащита волос под утюжок! Не жирнит, и не склеивает!

Написати відгук

Рекомендовані товари