Lisap Розпрямляючий флюїд Lisap Ultimate Straight Fluid Plus

(НФ-00010764)
 • Lisap Розпрямляючий флюїд Lisap Ultimate Straight Fluid Plus
Наявність: На складі
в наявності

  225.00грн.

  Розгладжуючий флюїд Lisap Ultimate Straight Fluid.

  Спрей термозахист Lisap - незамінний засіб для захисту волосся, яке систематично піддається обробці гарячими інструментами: праскою, плойкою або феном. В результаті гарячого укладання волосся втрачає вологу, а з нею еластичність, блиск та красу.

  Щоб зберегти здоров'я волосся, використовуйте Lisap Ultimate термозахист, який містить необхідний волоссю кератин, а так ж кераміди А2. Завдяки таким компонентам, флюїд для волосся Lisap робить процес укладання легким, а стан волосся помітно поліпшується. Волосся стає слухняним, більш потовщеними, помітно блищить.

  Спрей термозахист для волосся не шкодить інструментам, не вступає в реакцію з пластинами праски, тому вони залишаються таким як раніше.

  1. розпорошити на вологе волосся, розподілити по усьому волоссю, висушити феном, після чого випрямляти керамічною плойкою
  2. для щоденного відходу - розпорошити перед сушкою і випрямлением плойкою або феном

  ПОРАДА ЕКСПЕРТА:

  Під час випрямлення волосся керамічними випрямлячами зберігає волосся у хорошому стані.

  Містить термостійкі силиконы, які при використанні гарячих прасок захищають волосся від дії високих температур і покращують капілярну структуру волосся. Також містить комплекс Kerasil, олії жожоба, карите і карбокисметил читосан. Ці компоненти розпрямляють волосся, відновлюють і зміцнюють їх структуру, надають стійкий до змивання блиск.

  Непоганий засіб, добре розплутує довге волосся після миття. Захищає при термоукладанні, надає блиск.
  Без вишукувань, але працює на совість. Ціна, захист, гарний аромат, економно, дозатор - спрей - все відмінно!

  Відмінний спрей. Приємний, легій запах. Надає блиск і шовковистість волоссю. Не дивлячись на мінімальну ціну, повністю виконує свою функцію. Рекомендую однозначно. Використовую як под фен, так і з праскою.

  Этот кератиновый спрей покупаю в третий раз. За свою цену отлично работает, возможно эффект сразу и не заметен, но когда перестаешь использовать, то по волосам это сразу ощущается. Удобный распылитель, вкусный запах и термозащита - все в этой бутылочке!

  Согласна с предыдущим отзывом. Очень крутая термозащита. По моим волосам видно ,что надежно защищены! Покупаю уже третью баночку и очень довольна. Пахнет конфетками!

  Он просто невероятный!!! Спрей-флюид для волос, который выравнивает волосы, надежно защищая их от термического воздействия! Идеальная термозащита волос под утюжок! Не жирнит, и не склеивает!

  Написати відгук

  Рекомендовані товари