Lisap Розпрямляючий флюїд Lisap Ultimate Straight Fluid Plus ГОЛОВНА НФ-00010764

(НФ-00010764)
  • Lisap Розпрямляючий флюїд Lisap Ultimate Straight Fluid Plus ГОЛОВНА НФ-00010764
Наявність: На складі
в наявності
Об'єм:
125 ml
250 ml
340.00грн.

Розгладжуючий флюїд Lisap Ultimate Straight Fluid.

Спрей термозахист Lisap - незамінний засіб для захисту волосся, яке систематично піддається обробці гарячими інструментами: праскою, плойкою або феном. В результаті гарячого укладання волосся втрачає вологу, а з нею еластичність, блиск та красу.

Щоб зберегти здоров'я волосся, використовуйте Lisap Ultimate термозахист, який містить необхідний волоссю кератин, а так ж кераміди А2. Завдяки таким компонентам, флюїд для волосся Lisap робить процес укладання легким, а стан волосся помітно поліпшується. Волосся стає слухняним, більш потовщеними, помітно блищить.

Спрей термозахист для волосся не шкодить інструментам, не вступає в реакцію з пластинами праски, тому вони залишаються таким як раніше.

1. розпорошити на вологе волосся, розподілити по усьому волоссю, висушити феном, після чого випрямляти керамічною плойкою
2. для щоденного відходу - розпорошити перед сушкою і випрямлением плойкою або феном

ПОРАДА ЕКСПЕРТА:

Під час випрямлення волосся керамічними випрямлячами зберігає волосся у хорошому стані.

Містить термостійкі силиконы, які при використанні гарячих прасок захищають волосся від дії високих температур і покращують капілярну структуру волосся. Також містить комплекс Kerasil, олії жожоба, карите і карбокисметил читосан. Ці компоненти розпрямляють волосся, відновлюють і зміцнюють їх структуру, надають стійкий до змивання блиск.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари