Lisap Зволожуюча мікроемульсія Lisap Easy Build to 3, 200 ml

(НФ-00010757)
  • Lisap Зволожуюча мікроемульсія Lisap Easy Build to 3, 200 ml
Наявність: На складі
в наявності
235 грн.
Замовити в 1 клік

Зволожуюча мікроемульсія Easy Build to 3 

Крок 3 процедури відновлення волосся - надає волоссю здоров'я і еластичність, зволожує волосся і зміцнює їх структуру.
По текстурі засіб є рідким кремом, який при контакті з волоссям перетворюється на легку емульсію, способствующюю негайному проникненню активних компонентів в структуру волоса.

Easy Built Те - це система відновлення сильно пошкодженого волосся, яка реконструює структуру волоса від кортекса до кутикули, відновлює об'єм, еластичність, силу і пружність волоса, має ефект anti - age (уповільнює старіння), надає волоссю прекрасний блиск і м'якість. До складу лінії входить чотири продукти, які треба наносити поетапно, як єдину систему.Відновлює життєздатність і еластичність структури волосся, зміцнює без обтяжень із забезпеченням м'якості від кореня до кінчиків волосся. Завдяки червоним і бурим морським водоростям і екстракту кератину діє як на зовнішню, так і на внутрішню частину волокна волосся, зміцнюючи і відновлюючи його. Емульсія допоможе підтримати ефект ламінування, діючи на зовнішню частину волосся, створюючи захисну плівку. Волосся відразу придбаває об'єм і блиск.

Активні інгредієнти комплексу морських водоростей (біополімери, мінеральні солі, вітаміни, мікроелементи) діють синергетично, зволожуючи і зміцнюючи волосся. Захищають волосся від шкідливої дії довкілля.

Після виконання першого - миття волосся хелатним шампунем -  і другого - застосування полімерного відновника волосся -  кроку, нанесіть мікроемульсію Easy Built to [3] на вологе волосся і розподілите засіб по усій довжині за допомогою гребінця.  Промассажируйте волосся. Залиште на волоссі на декілька хвилин. Змийте.

ПОРАДА ЕКСПЕРТА:

Відновлює життєздатність і еластичність структури волосся, зміцнює без того, що обважнює із забезпеченням м'якості від кореня до кінчиків волосся. Завдяки червоним і бурим морським водоростям і екстракту кератину діє як на зовнішню, так і на внутрішню частину волокна волосся, зміцнюючи і відновлюючи його.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари