LISAPLEX Система захисту і відновлення волосся (3х20) 3х20

(НФ-00010690)
  • LISAPLEX Система захисту і відновлення волосся (3х20) 3х20
Наявність: На складі
в наявності
Об'єм:
3х20
3x125
3x475
115 грн.
Замовити в 1 клік

LISAPLEX Система захисту та відновлення волосся.


LISAPLEX - це революціонная система захисту і відновлення волосся, ослаблених частими косметичними процедурами. Створена на основі органічного протеїнового комплексу, який: Захищає волосся від пошкоджень прямо в процесі фарбування або освітлення.
Відтворює кератіновой речовина волосся. Відновлює внутрішні хімічні зв'язки. Реконструює пошкоджені ділянки кутикули. Повертає волоссю їх початковий здоровий вигляд і фізичні властивості.
Тому з LISAPLEX волосся будуть виглядати як натуральні навіть після багаторазового фарбування, освітлення, хімічної завивки або вирівнювання!
Продукт пройшов дерматологічне тестування. Не містить сульфатів, парабенів і формальдегіду.

До складу системи LISAPLEX входить два засоби:
Захисний флюїд BOND SAVER - глибоко проніікает в волосся і впливає на них зсередини. Він забезпечує їм захист від агресивних компонентів барвника і осветляющих коштів, відтворює кератіновой речовина волосся, відновлює внутрішні хімічні зв'язки і тим самим в три рази збільшує міцність волосся на розрив, робить їх більш щільними і об'ємні.

Філер Hair Structure Filler - завершує дію захисного флюїду на поверхні волосся.
Він реконструює пошкоджені ділянки кутикули, володіє кондиціонуючими, зволожуючими і живильними властивостями і тим самим помітно покращує косметичний вигляд волосся. Створена Філером захисна плівка оберігає волосся від руйнівного впливу води, механічних пошкоджень при розчісуванні, термічного впливу фена і гарячих прасок.

СТАРТОВИЙ НАБІР:
Захисний флюїд BOND SAVER (125мл)
Філер Hair Structure Filler (2 шт по 125 мл) 

ПРОФЕСІЙНИЙ НАБІР:
Захисний флюїд BOND SAVER (475мл)
Філер Hair Structure Filler (2 шт по 475 мл)

1. Для знебарвлення порошком
При знебарвленні Lisaplex використовується як допоміжна система, яка зберігає і відновлює структуру волосся, не перешкоджаючи процесу знебарвлення. Спосіб застосування: змішайте 30 г знебарвлюючий порошку з окислювачем відповідно до інструкції. Ретельно струсіть флакон з захисним флюїдом Lisaplex Bond Saver. За допомогою спеціального дозатора відміряйте 5 мл засобу, додайте його в готову освітлюючу суміш і знову перемішайте. Після досягнення необхідного рівня знебарвлення сполосніть волосся великою кількістю води і вимийте відповідним шампунем. Нанесіть Lisaplex Hair Structure Filler по всій довжині волосся і акуратно прочешіть їх гребінцем з великим кроком зубів для більш рівномірного розподілу коштів. Залиште на волоссі мінімум на 10 хв, а потім сполосніть волосся великою кількістю води і перейдіть до укладання.

2. Для фарбування
При фарбуванні Lisaplex використовується як допоміжна система, яка захищає і відновлює структуру волосся, підсилює стійкість і насиченість кольору. Спосіб застосування: змішайте барвник і окислювач в пропорції, зазначеної в інструкції. Струсіть флакон з захисним флюїдом Lisaplex Bond Saver і додайте його в отриману фарбувальну суміш виходячи з розрахунку 3 мл рідини на кожні 50 гр. барвника (без окислювача). Знову перемішайте. Нанесіть фарбувальну суміш на волосся відповідно до інструкції. Після закінчення часу витримки сполосніть волосся великою кількістю води і вимийте спеціальним шампунем і кондиціонером. Перейдіть до укладання.

3. Для реконструкції в якості підсилювача.
Lisaplex використовується в процесі відновлення для посилення дії полімерного реконструктора Easy Built To Polymeric Reconstructor. Спосіб застосування: вимийте волосся хелатним шампунем із серії Easy BuiltTo і промокніть їх рушником. Змішайте в мисочці в рівних пропорціях необхідну кількість захисного флюїду Lisaplex Bond Saver і полімерного реконструктора Easy Built To Polymeric Reconstructor в залежності від довжини і об'єму оброблюваних волосся. Нанесіть суміш пензликом по всій довжині волосся, м'яко масажуючи пасма. Залиште мінімум на 5-10 хвилин. Сполосніть волосся великою кількістю води. Потім нанесіть Lisaplex Hair Structure Filler по всій довжині волосся і акуратно прочешіть їх гребінцем з великим кроком зубів для більш рівномірного розподілу коштів. Залиште на волоссі мінімум на 10 хв, а потім сполосніть волосся великою кількістю води і перейдіть до укладі. Рекомендації: для кращого проникнення кошти рекомендуємо використовувати джерело вологого тепла (вапоризатор) або обернути волосся гарячим і мокрим рушником.

4. Самостійне використання після завивки або випрямлення.
Спосіб застосування: вимийте волосся відповідним за типом волосся шампунем. За допомогою вхідного в набір дозатора відміряйте 10-40 мл Lisaplex Bond Saver в залежності від довжини волосся. Рівномірно розподіліть засіб по всій довжині волосся. Витримайте 5-10 хвилин. Ретельно сполосніть волосся великою кількістю води. Нанесіть Lisaplex Hair Structure Filler по всій довжині волосся і акуратно прочешіть їх гребінцем з великим кроком зубів для більш рівномірного розподілу коштів. Залиште на волоссі мінімум на 10 хв, а потім сполосніть волосся великою кількістю води і перейдіть до укладання.

благодаря системе защиты и восстановления волос я могу делать процедуру окрашивания более мягкую, покупаю постоянно, что и вам. люди, советую!

Потрясающая система для покраски, не пожалеете)

Вот этот набор - отличная штука!
Я регулярно делаю химическую завивку, и волосы нуждаются в поддержке. Этот комплекс стал для меня решением всех проблем. С ним волосы ожили, приобрели здоровый блеск, стали мягкими и приятными на ощупь. И заметно меньше выпадают.
Как разовая покупка дороговато, конечно, зато хватает надолго. И, по сравнению с салонным уходом, намного экономнее и проще.

Написати відгук