Moroccanoil Дорожній набір «Відновлення»

(НФ-00016272)
  • Moroccanoil Дорожній набір «Відновлення»
Наявність: На складі
в наявності
Moroccanoil Бренд: Moroccanoil
1 620.00грн.
Дорожній набір «Відновлення»

Склад набору:

  1. Moroccanoil Moisture Repair Shampoo – зволожуючий відновлючий шампунь 70 мл;
  2. Moroccanoil Moisture Repair Conditioner – зволожуючий відновлюючий кондиціонер 70 мл;
  3. Moroccanoil Intense Hydrating Mask – інтенсивна зволожуюча маска для волосся 75 мл;
  4. Moroccanoil Treatment Oil For All Hair Types – олія для всіх типів волосся 25 мл

Дорожній набір Repair Travel Kit « Відновлення» в зручній косметичці завжди пригодиться вам в дорозі і не займу в сумці багато місця.

Зволожуючий відновлюючий шампунь - MoroccanOil Moisture Repair Shampoo

Зволожуючий відновлюючий шампунь насичую волосся живильною вологою, відновлюючи пошкоджене і пересушене волосся. Результат: шовковисте, зволожене, розкішне, слухняне волосся. Збагачений жирними кислотами і білками.

Зволожуючий відновлюючий кондиціонер - MoroccanOil Moisture Repair Conditioner

Зволожуючий відновлюючий кондиціонер лікує і наповнює вологою пошкоджені пересушені локони. Результат: живе розкішне волосся, більш м’яке і шовковисте, чим коли-небудь раніше.

Відновлююча маска для волосся - Moroccanoil Restorative Hair Mask

Відновлююча маска для волосся Moroccanoil створена для волосся після хімічнох завивки і пошкодженого волосся. Ліквідовує пошкодження, відновлює волосся, яке з часом стає більш еластичним. Moroccanoil Restorative Hair Mask не потребує додаткового тепла і збагачена рослинними протеїнами. Відновлююча маска для волосся Moroccanoil забезпечує глибоке проникнення компонентів для відновлення структури волосся. В склад традиційно входить олія зерен дерева аргани, яке рахується надцінним природнім продуктом, який добувається в Марокко. Властивості аргани повертають до життя навіть дуже ламке волосся.

Відновлюючо олія для волосся - Moroccanoil Oil Treatment For Fine And Light-Colored Hair

Відновлююча олія для волосся Moroccanoil Light (лайт) містить в собі всі властивості оригінальної відновлюючої олії Moroccanoil, але має більш легку формулу. Ця формула спеціально розроблена для тонкого і світлого волосся. Легка текстура засобу забезпечує більш невагомий догляд.

Теги: набір для ослабленого і пошкодженого волосся, відновлюючий шампунь, зволожуючий відновлю чий кондиціонер, зволожуюча маска, олія для всіх типів волосся

Все атрибуты
Назначение відновлення:зміцнення
Особенности арганова олія
Тип продукта набір
Використання зволожуючого шампуню - MoroccanOil Moisture Repair Shampoo:

Нанесіть шампунь  MoroccanOil Moisture Repair Shampoo на вологе волосся, м’яко помасуйте до утворення пін і ретельно промийте, при необхідності процедуру повторити.

ПОРАДА ЕКСПЕРТА:

Після цього використайте MoroccanOil Moisture Repair Conditioner.

Використання зволожуючого кондиціонера - MoroccanOil Moisture Repair Conditioner:

Після використання зволожуючого шампуню   Moroccanoil акуратно відтисніть волосся, щоб забрати надлишки води і нанесіть невелику кількість висококонцентрованого зволожуючого кондиціонеру Moroccanoil Hydrating по всій довжині волосся, розподіляючи від шкіри голови до кінчиків. Залишіть на  1-2 хвилини. Ретельно змийте водою.

ПОРАДА ЕКСПЕРТА:

Для досягнення оптимального результату використовуючи Moroccanoil Hydrating Conditioner для миття голови використовуйте також Moroccanoil Hydrating Shampoo.

Використання зволожуючої маски - Moroccanoil Restorative Hair Mask:

На вологе чисте волосся нанесіть рясним шаром маску і розподіліть гребінцем. Потримайте маску на волоссі не більше 10 хвилин і потім змийте.

ПОРАДА ЕКСПЕРТА:

Рекомендується до використання не частіше 1 разу в тиждень, а після покращення стану волосся – ще рідше.

Використання марокканської олії - Moroccanoil Oil Treatment For Fine And Light-Colored Hair:

Нанести невелику кількість (1-2 натискання для волосся середньої довжини) на чисте, відтиснуте рушником волосся від середини довжини до кінчиків. Висушити феном або дати висохнути природнім способом. Також ви можете використовувати олію після укладки феном, щоб пригладити неслухняні кінчики, які виглядають з зачіски або додатково кондиціонувати сухі кінчики

ПОРАДА ЕКСПЕРТА:

Використовувати олію можна перед фарбуванням, на сухе волосся, щоб ліквідувати пористість і надати можливість кольорі лягти рівномірно, також ви можете додати олію в фарбувальну суміш (5мл) для забезпечення максимального захисту, блиску і абсорбції кольорового пігменту фарби волоссям

Покупала этот набор сестре на подарок! Она была в восторге, получила целый набор ухаживающих средств, с ним можно сэкономить на салоне, так как он отлично работает с сухими поврежденными волосами, запах просто космический, теперь и себе хочу взять))

Написати відгук