Moroccanoil Кондиціонер для збереження кольору Color Complete, 250ml

(НФ-00013317)
  • Moroccanoil Кондиціонер для збереження кольору Color Complete, 250ml
Наявність: На складі
в наявності
Moroccanoil Бренд: Moroccanoil

Знижка!

Кількість акційних товарів обмежена

2або більше 860.00грн.

774.00грн. 860.00грн.

Кондиціонер для збереження кольору Moroccanoil Color Complete

Кондиціонер Moroccanoil Color Continue для збереження кольору покращує якість волосся, що сприяє збереженню відтінку, а також послідовно відновлює волосся з кожним застосуванням, дбайливо очищаючи і забезпечуючи довгострокове кондиціювання, в той же час надійно захищаючи волосся від вицвітання.

Щоб зберегти колір волосся, технологія COLORLINK ™ з мікро-капсулами арганового масла працює одночасно на двох рівнях: відновлює їх структуру фізично і хімічно, завдяки 3-м механізмам.

Створює поперечні зв'язки для відновлення кератинової структури, реконструкції власного полотна і збереження кольору всередині. Полімери формують захисну водовідштовхувальну вуаль, яка запобігає вимиванню відтінку.

Після використання шампуню для збереження кольору Color Continue - дбайливо відіжміть волосся, щоб прибрати зайву вологу, а потім нанесіть кондиціонер Color Continue від середини довжини до кінчиків. Залиште на 1-2 хвилини. Ретельно змийте.

COLORLINK ™, ArganID ™, церамід 3, церамід 6 II, церамід 1, фітосфінгозін, холестерин, кватерній-91.

Чудо-кондиционер, волосы выглядят более здоровыми!

хотелось бы более насыщенный запах, но в целом все отлично, рекомендую!

Кондиционер для сохранения цвета идеальный продукт, который я очень давно искала, подошел и маме и сестре, спасибо Доктор Бьюти)

Действительно цвет сохраняется надолго, чему я очень рада, люблю мороканойл, а кондиционер хорошо закрывает чешуйки, волосы просто блестят)

Перепробовала очень многие дорогие марки, приобрела по рекомендации продавца в магазине Доктор Бьюти эту серию. Теперь для меня эти шампунь и кондиционер вне конкуренции!

Написати відгук

Рекомендовані товари