Moroccanoil Кондиціонер для збереження кольору Color Complete, 250ml

(НФ-00013317)
  • Moroccanoil Кондиціонер для збереження кольору Color Complete, 250ml
Наявність: На складі
в наявності
Moroccanoil Бренд: Moroccanoil
860 грн.
Замовити в 1 клік

Кондиціонер для збереження кольору Moroccanoil Color Complete

Кондиціонер Moroccanoil Color Continue для збереження кольору покращує якість волосся, що сприяє збереженню відтінку, а також послідовно відновлює волосся з кожним застосуванням, дбайливо очищаючи і забезпечуючи довгострокове кондиціювання, в той же час надійно захищаючи волосся від вицвітання.

Щоб зберегти колір волосся, технологія COLORLINK ™ з мікро-капсулами арганового масла працює одночасно на двох рівнях: відновлює їх структуру фізично і хімічно, завдяки 3-м механізмам.

Створює поперечні зв'язки для відновлення кератинової структури, реконструкції власного полотна і збереження кольору всередині. Полімери формують захисну водовідштовхувальну вуаль, яка запобігає вимиванню відтінку.

COLORLINK ™, ArganID ™, церамід 3, церамід 6 II, церамід 1, фітосфінгозін, холестерин, кватерній-91.

Після використання шампуню для збереження кольору Color Continue - дбайливо відіжміть волосся, щоб прибрати зайву вологу, а потім нанесіть кондиціонер Color Continue від середини довжини до кінчиків. Залиште на 1-2 хвилини. Ретельно змийте.

Чудо-кондиционер, волосы выглядят более здоровыми!

хотелось бы более насыщенный запах, но в целом все отлично, рекомендую!

Кондиционер для сохранения цвета идеальный продукт, который я очень давно искала, подошел и маме и сестре, спасибо Доктор Бьюти)

Действительно цвет сохраняется надолго, чему я очень рада, люблю мороканойл, а кондиционер хорошо закрывает чешуйки, волосы просто блестят)

Перепробовала очень многие дорогие марки, приобрела по рекомендации продавца в магазине Доктор Бьюти эту серию. Теперь для меня эти шампунь и кондиционер вне конкуренции!

Написати відгук

Рекомендовані товари