Moroccanoil Шампунь для збереження кольору Color Complete, 250 ml

(НФ-00013316)
  • Moroccanoil Шампунь для збереження кольору Color Complete, 250 ml
Наявність: На складі
в наявності
Moroccanoil Бренд: Moroccanoil
805 грн.
Замовити в 1 клік

Шампунь для збереження кольору MOROCCANOIL Color Complete

Шампунь покращує якість волосся, сприяє збереженню відтінка, а також послідовно відновлює волосся з кожним застосуванням, дбайливо очищаючи, в той же час надійно захищаючи волосся від вицвітання після фарбування.

Щоб зберегти колір волосся, технологія COLORLINK ™ з мікро-капсулами арганового масла працює одночасно на двох рівнях: відновлює його структуру фізично і хімічно, завдяки 3-м механізмам.

Створює поперечні зв'язки для відновлення кератинової структури, реконструкції власного полотна і збереження кольору всередині. Полімери формують захисну водовідштовхувальну вуаль, яка запобігає вимиванню відтінку.

Теги: засоби для волосся, відновлення волосся, шампунь для збереження кольору, шампунь для фарбованого волосся

COLORLINK ™, ArganID ™, церамід 3, церамід 6 II, церамід 1, фітосфінгозін, холестерин, кватерній-91.

Рівномірно розподіліть по всій довжині вологого волосся і шкіри голови, дбайливо масажуючи. Ретельно змийте. Шампунь для збереження кольору Color Complete - з низьким pH, тому вспінювання буде мінімальним. Для створення більш насиченої піни додайте води. При необхідності рекомендується використовувати шампунь двічі.

Дбайливо відіжміть волосся, щоб прибрати зайву вологу, а потім нанесіть кондиціонер Color Continue від середини довжини до кінчиків. Залиште на 1-2 хвилини. Ретельно змийте.

Перепробовала очень многие дорогие марки, приобрела по рекомендации продавца в магазине Доктор Бьюти эту серию. Теперь для меня эти шампунь и кондиционер вне конкуренции!

Написати відгук

Рекомендовані товари