Moroccanoil Спрей ChromaTech PRIME

(НФ-00014471)
 • Moroccanoil Спрей ChromaTech PRIME
Наявність: На складі
в наявності
Moroccanoil Бренд: Moroccanoil

  1 649.00грн.

  Спрей ChromaTech PRIME Moroccanoil 160мл.

  ChromaTech PRIME - перший крок в послузі Moroccanoil ChromaTech Service - це процедура попереднього фарбування, яка впливає на шкіру голови і волосся, забезпечуючи ідеальне полотно перед нанесенням фарби або освітлювача. Збагачений сумішшю керамідів, цей праймер допомагає створити більш здорове середовище для шкіри голови, допомагаючи відновити захисну бар'єрну функцію шкіри голови для зниження чутливості і дискомфорту.

  ChromaTech PRIME також створює оптимальне полотно для кольору волосся, вирівнюючи пористість волокна волосини, відкриваючи кутикулу, де чисте волосся найбільш стійке, тому пігменти наносяться рівномірно, і колір волосся буде рівномірним.

  Завдяки технології ArganID позитивно заряджені мікрочастинки притягуються до негативно зарядженого волокна волосини, вливаючи антиоксидантні властивості арганового масла глибоко в кору.

  Moroccanoil ChromaTech PRIME встановлює правильне полотно для волосся і шкіри голови перед фарбуванням волосся. Бореться з чутливістю шкіри голови, вирівнюючи пористість для рівномірного фарбування волосся і результатів.

  Особливості та переваги:

  • Вирівнює пористість для більш рівномірного покриття
  • Заспокоює шкіру голови
  • Бореться з чутливістю шкіри голови під час фарбування
  • Відновлює захисну бар'єрну функцію шкіри голови

  Перед нанесенням фарби для волосся розділіть волосся на сектори. Використовуйте 2-дюймові секції в кожному квадраті і розпилюйте ChromaTech PRIME по всьому волоссі, рівномірно і легко від коренів до кінчиків. Використовуйте гребінець з широкими зубчиками, щоб рівномірно розподілити продукт по кожному волоску. Дайте висохнути і нанесіть фарбу для волосся або освітлювач як зазвичай.

  Немає відгуків про цей товар.

  Написати відгук

  Рекомендовані товари