Пінка для інтенсивного очищення пор від забруднень і сальних пробок Wonder Pore Deep Foaming Cleanser 170ml Etude House

(463339)
  • Пінка для інтенсивного очищення пор від забруднень і сальних пробок Wonder Pore Deep Foaming Cleanser 170ml Etude House
Наявність: На складі
в наявності
Etude House Бренд: Etude House
330 грн.
Замовити в 1 клік

Пінка для інтенсивного очищення пор від забруднень і сальних пробок Wonder Pore Deep Foaming Cleanser 170ml Etude House

Піна для вмивання з ефектом глибокого очищення пор, ефективно видаляє всі види забруднень, виводить шлаки і токсини, регулює роботу сальних залоз. При регулярному застосуванні засіб дозволяє поліпшити загальний стан шкіри і зменшити забруднення пор. Одним з компонентів є екстракт м'яти, який освіжає, охолоджує і тонізує шкіру, розчиняє зайвий жир, звужує пори, має протизапальну дію. Що входять до складу пінки екстракти тирлич жовтої, евкаліпта кулястого, деревію звичайного, полину і арніки, сприяють оздоровленню шкіри, збагаченню її вітамінами, стимулюють роботу імунної системи і активізують обмін речовин. Не менш важливим компонентом пінки є каолін. Біла глина витягує камедони, сприяє звуженню пор і регулює роботу сальних залоз.

Як використовувати

Необхідно видавити трохи засобу з туби, додати води і збити пористу піну за допомогою рук. Промити обличчя отриманою масою, змити залишки водою. Пінка підходить для щоденного застосування.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук