ВІД ЖИРНОСТІ ВОЛОССЯ
В першу чергу - спадковість. Гормон дигідротестостерон змушує сальні залози працювати інтенсивніше. Але не варто впадати у відчай, шампуні для жирного волосся приводять у норму роботу сальних залоз. Закріплюють та покращують ефект пілінги, сироватки, лосьйони для жирної шкіри.
Не рідко причиною виявляється невірно обраний догляд. Наприклад, маючи жирну шкіру, але сухе та ламке волосся по довжині ви підбираєте собі шампунь відновлюючий, до складу якого входитимуть масла, силікони, білки або полімери, спрямовані на заповнення структури волосся. Ці складові перешкоджають доступу кисню до фолікула та ускладнюють природне виведення секреції через пори. В такому випадку допоможе змити накопичені продукти шампунь глибокого очищення. Подібні шампуні рекомендовано використовувати раз в 7-10 днів, для додаткового очищення від накопичень, з якими не справляються наші м'які шампуні: важкі силікони, залишки стайлінгу. В подальшому використовуйте шампунь відповідний станом скальпа.
Незбалансоване харчування. Занадто жирна їжа також стимулює вироблення надлишкової секреції на шкірі. Намагайтеся харчуватися збалансовано, щоб організм міг працювати правильно.
Неправильне миття голови. Більшість людей не замислюються про правильність миття голови. Головне, що піна з'явилася, значить зараховано. Зовсім ні! Головне правило - шампунь наносити двічі, попередньо вспінюючи в руках, а після наносити на шкіру. Перший раз змиваємо зовнішні забруднення, такі як: вихлопні гази, пил, засоби для укладання волосся. А другий раз змиваємо секрет вироблений нашими залозами.
Невірне використанн засобів для догляду за волоссям. Не можна наносити маски та бальзами на шкіру голови, якщо це не спеціально спрямований продукт на лікування: для росту волосся, проти лупи, для чутливої або жирної шкіри голови. Компоненти, що входять до складу масок, будуть створювати плівку на шкірі голови. Тим самим, не даючи доступ кисню до фоллікулу волосся та перешкоджаючи виведенню шкірного сала з пор.
Несвоєчасне миття голови так само впливає на роботу сальних залоз. Занадто часте миття головт невідповідним шампунем дратує нашу шкіру, стимулює залози працювати інтенсивніше. Інколи, наприклад, після походу в спортзал, доводиться часто мити волосся, тоді обирайте спеціальні м'які шампуні.
Рідкісне ж миття створює сприятливе середовище для розвитку шкідливих мікроорганізмів, які спричиняють ряд наслідків, в т. в. зайве виділення себуму. Волосся правильно мити одразу як забруднюється. Немає єдиної схеми частоти миття волосся для окремої людини. У разі, коли не встигаєте піти в душ, альтернатива миття волоссю - сухий шампунь.
У магазині «Доктор Бьюті» великий вибір догляду для волосся. 100% оригінальна косметика. Швидка доставка. Приємних покупок. Ми любимо Ваше волосся!