СОНЦЕЗАХИСТ ДЛЯ ВОЛОССЯ

Сонцезахисна cерія для волосся.

Відпустка в спекотних країнах, де є море та пляж - величезна радість для нас, але тільки не для волосся. Сонячні вихідні, проведені за містом, не проходять безслідно для локонів, а відпочинку на пляжі ще простіше обдарувати наше волосся вигорілими пасмами, після чого ми старанно відновлюємо його. Оскільки усвідомленість небезпечного впливу сонця на волосся зросла, індустрія краси поспішила створити захист волосся від сонця. Ультрафіолетове випромінювання пошкоджує структуру волосся, змінює його білок.

З огляду на те, що волосся технічно не живе, влаштовано воно досить складно. Кора в центрі кожної волосини складається з білків, а також містить меланиновой пігменти, які надають волоссю колір. Зовнішній шар – кутикула, діє як захисний бар'єр.

Що трапляється з волоссям під впливом сонячних променів:

Коли волосся здорове, кутикула - яка схожа на луску риби - лежить рівно, за рахунок цього віддзеркалює більше світла та волосся блищить. Але фарби або знебарвлюючі препарати, що використовуються для зміни кольору волосся, проникають в кутикулу, та лусочки підіймаються. З відкритою кутикулою волосся стирчить, стає жорстким та крихким. Само собою зрозуміло, тим легше ультрафіолетовому випромінюванню проникати в середину та завдавати шкоди.

Тривала дія сонячного тепла та радіації призведе до зневоднення волосся, це рівносильно постійному використанню гарячого фена, праски або плойки для волосся. Дегідратація призводить до розщеплення й втрати шару кутикули, саме тоді відчуваються масштаби наслідків на волоссі. Пошкодження призводить до того, що волосся виглядає тьмяним, стирчить, стає менш еластичними та вразливими для інших процедур, таких як щоденна сушка феном та укладання.

Що стосується фарбованого волосся, ультрафіолетові промені фотоокислюють меланін в ядрі та руйнують дисульфідні зв'язки, які відповідають за міцність волосся. Навіть натуральні локони втратять яскравість.

Промені UVB (типу, які спалюють нашу шкіру) окислюють волосся та розщеплюють білки в волоссі, які підтримують здоров'я локонів. Крім того, купання на пляжі (солона вода) або в басейні (хлор) швидко вб'є поживні речовини, які наше волосся намагається утримати.

Як захистити волосся:

Для повноцінного захисту волосся на відпочинку та в літній період, ми радимо Вам користуватися сонцезахисною серією для волосся: шампунь після сонця - це дуже важливий крок, який допомагає вимити з волосся хлор, морську сіль. Ці шампуні з нейтральним pH, м'яко очищують волосся після «стресу», тому підходять також для тіла. До складу шампуню входитимуть зволожуючі і живильні компоненти, які втрачають волосся під впливом сонця.

Сонцезахисні маски та кондиціонери для волосся - відновлять, глибоко зволожать, наситять структуру волосся, заповнять білком, який зруйнувало сонце. Сонцезахисні засоби для волосся у вигляді спреїв, лосьйонів - обов'язковий атрибут та максимальний захист. Вони запобігають сухості, вигорянню кольору волосся.

Бережіть своє волосся за допомогою професійного догляду. У нас тільки оригінальна косметика. З любов'ю до Вашого волосся «Доктор Бьюті».

OWAY SUN Шампунь для волосся, 240 ml
540.00грн. 600.00грн.
На складі
OWAY SUN Шампунь для волосся After Sun Hair & Body Bath, 240 ml Цей продукт розроблений ф..
Vitality's Шампунь після сонця, 250 ml
387.00грн. 430.00грн.
На складі
Vitality's Шампунь після сонця Sole, 250 mlУ літню пору слід ретельно захищати волосся від агресивни..
Wella Professionals Invigo After Sun Cleansing Hair & Shampoo Шампунь для волосся і тіла
297.00грн.
На складі
Підтримуйте здоров'я волосся під час відпустки за допомогою шампуню Wella Professionals Invigo Aft..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)