АНТИСТАТИК

Антистатик для волосся.

Хоча ви не можете контролювати нестачу вологи на вулиці та у повітрі, що в поєднанні із сухим волоссям викликає наелектризованість, ви можете мати під рукою продукт, який зупиняє та навіть запобігає появі статики волосся.
Особливо складно в зимовий період часу. Тільки ви підносите гребінець до волосся, воно розлітаэться від голови, так ніби об нього труть повітряну кульку. Статика має тенденцію відбуватися через нестачу вологи, тому вирішенням проблеми є зволоження волосся. А з кращими антистатичними засобами для волосся, досягти вирішення проблеми електризації ще простіше! 

Що робить антистатік?

Спрей антистатик для волосся - інтенсивно зволожує волосся та захищає від наелектризованості. Деякі засоби роблять це до того, як висихає волосся. Вони герметизують кутикулу та оберігають від створення тертя, що приводить до статики. Інші наносяться на сухі пасма, щоб дисциплінувати після того, як волосся намагнітилося. Дуже важливо мати такий спрей під рукою, якщо для вас серйозною проблемою є статика на волоссі.

Поради для запобігання наелектризованості волосся:

  1. Не сушіть надто довго волосся феном. Пересушені локони та тертя гребінцем - кращий спосіб наелектризувати їх. Залиште можливість досохнути волоссю природньо.
  2. Використовуйте зволожуючі маски для волосся. Намагайтеся не пропускати використання маски глибокої дії раз на тиждень тому що, це найдієвіший спосіб доставити вологу в середину волосся.
  3. Позбавтеся від пластикового гребінця. Деякі матеріали називаються «ізоляторами» вони дуже добре тримають статичну електрику. Одним з них є пластик, а це значить, що використання такого гребінця насправді посилює наелектризованість волосся. Купуйте якісні розчіски з антистатичним покриттям або на дерев'яній основі.
  4. При виборі фену для волосся, зверніть увагу на функцію іонізації. Вона дозволяє зняти статику волосся під час сушіння.
  5. Додайте трохи олійки. Чудово підійдуть арганова або олія Ши. Використання олії на вологому волоссі затримує в структурі молекули води. Але будьте обережні, синтетичні масла навпаки додають статику.
  6. Використовуйте дротяну вішалку. Вона діє як «провідник» (привіт, наука!) та нейтралізує електричний заряд. То ж просто проведіть по волоссю та подивіться, як воно рівно лежить.
  7. Придбайте додому зволожувач повітря. Він контролює рівень вологи в повітрі, тим самим допомагаючи волоссю залишатися м'якими та вільними від статичної електрики. Це корисно для всього організму.
  8. Уникайте синтетичних шапок взимку. Те саме стосується шарфів, светрів від яких волосся електризується. Переважно обирайте одяг з кашеміру, 100% вовни або бавовни - натуральні волокна набагато менше схильні до статичної електрики.

Купити зволожуючій спрей антистатик для волосся ви можете у нас на сайті.
Кращі ціни. 100% гарантія якості. Швидка доставка.
Ваш Доктор Б'юті!

Vitality's Зволожуючий бальзам
430.00грн.
На складі
Vitality's Зволожуючий бальзам Hydrating Conditioner Without Rinse Миттєво інтенсивно зволожує ..
Vitality's Лосьйон енергетичний відновлюючий
365.00грн.
На складі
Vitality's Лосьйон енергетичний відновлює Energy Phase Lotion So-Nice Лікування та відновлення по..
Vitality's Реконструючий двофазний лосьйон
390.00грн.
На складі
Vitality's Реконструючий двофазний лосьйон 2 Phase Lotion. Реконструюючий двофазний кондиціонер..
Спрей-блиск для волосся Camera Ready Hair Spray
626.00грн.
Передзамовлення
Спрей-блиск для волосся Tigi Camera Ready Hair Spray Фінішний лак для бажаного глянсового бл..
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)