TCA Powertools

 • TCA Powertools
Наявність: На складі
в наявності
Powertools Бренд: Powertools
2або більше 999.00грн.


  999.00грн.
  Інноваційний продукт для фарбування волосся, який зменшує час витримки фарби в три рази!
  При додаванні ТСА в приготовлену суміш, ТСА розщеплює барвник на дуже дрібні молекули. А потрапляючи на волосся - розм'якшує поверхню волосся, без руйнування внутрішньої структури! Завдяки цьому, активація барвника в волоссі, відбувається в рази швидше!

  Інноваційний продукт для фарбування волосся, який зменшує час витримки фарби в три рази! При додаванні ТСА в приготовлену суміш, ТСА розщеплює барвник на дуже дрібні молекули. А потрапляючи на волосся - розм'якшує поверхню волосся, без руйнування внутрішньої структури! Завдяки цьому, активація барвника в волоссі, відбувається в рази швидше!

  Все атрибуты
  Назначение
  Особенности

  Використання:

  60 грам суміші - 10 крапель ТСА 90 грам суміші - 13 крапель ТСА 120 грам суміші - 17 крапель ТСА 180 грам суміші - 22-25 крапель ТСА ТСА розраховується і додається в приготовлену суміш фарби з окислювачем.

  ипользование: 60 грам суміші - 10 крапель ТСА 90 грам суміші - 13 крапель ТСА 120 грам суміші - 17 крапель ТСА 180 грам суміші - 22-25 крапель ТСА ТСА розраховується і додається в приготовлену суміш фарби з окислювачем.

  Vitamin E Oil, Jojoba Oil, Olive Oil, Menaral Oil.

  крашу с ним, больше блеска как по мне. ну и быстрее прокрашивает

  korustumsa v Polsi etim produktom, otsen nravitsa.

  Написати відгук