UNA Комплекс для відновлення ослабленого і пошкодженого волосся

(НФ-00012074)
 • UNA Комплекс для відновлення ослабленого і пошкодженого волосся
Наявність: На складі
в наявності
Rolland UNA Бренд: Rolland UNA

  1 082.00грн.

  Щоб якісно і швидко повернути до життя пошкоджене і ослаблене волосся, експерти Rolland розробили спеціальний унікальний комплекс. З його допомогою стає можливим ефективне поновлення локонів для їх комфортного стану і привабливого зовнішнього вигляду.

  Основу інноваційної косметичної формули засоби лінії Una Restructurizing Treatment становить керавіс - цінний протеїн, який надає комплексу чудові властивості. Завдяки цьому компоненту такий комплекс забезпечує тонізуючу і зміцнювальну дії на внутрішню структуру волосся, полегшує розчісування, надає еластичність і попереджає ламкість. А завдяки додаванню до складу вітамінів, протеїнів і натуральних рослинних екстрактів, забезпечується зволожувальна, пом'якшувальна і живильна активність унікального комплексу.

  Вже від перших днів використання цей комплекс демонструє справжню красу волосся, повертаючи йому чарівний блиск, завидний об’єм і дивовижну м'якість!

  Нанести комплекс для відновлення ослабленого та пошкодженого волосся Rolland UNA на волосся, попередньо вимите з шампунем для ослабленого і пошкодженого волосся з використанням вітамінного кондиціонера для пошкодженого і ослабленого волосся після миття. Застосовувати, щонайменше, 3-4 рази на тиждень протягом 4/6 тижнів поспіль. Не змивати.

  Немає відгуків про цей товар.

  Написати відгук