VESNA Кератинове наповнення волосся з аргановою олією, 100 ml

(НФ-00016605)
  • VESNA Кератинове наповнення волосся з аргановою олією, 100 ml
Наявність: На складі
в наявності
245 грн.
Замовити в 1 клік

VESNA Кератинове наповнення волосся з аргановою олією

В кератиновому наповненні для волосся містяться гідролізовані протеїни пшениці.

Підходить для всіх типів волосся. Найефективніше працює з пошкодженним волоссям.

Використовують для живлення, зволоженя, зміцнення волосся.

Регенерація пошкодженного волосся, заповнення пустот і завдяки цьому згладжується їх  поверхня.

Використання кератинового наповнення: розприскувати на вологе волосся після миття голови, а потім висушити їх.

Пшеничний кератин В кератиновому наповненні для волосся містяться гідролізовані протеїни пшениці.

Гідролізовані протеїни пшениці (Hydrolyzed wheat protein) – це білки, які піддалися спеціальній обробці для того, щоб ці протеїни пшениці стали більш дрібного розміру і були водорозчинними з метою більш легкого проникнення у волосся і шкіру. Цей протеїн отримують з рослинної сировини. Ці речовини володіють ефективними кондиціонуючими властивостями для волосся і шкіри, добре зміцнюють його, проникаючи  і заповнюючи собою порожнечі.

Основне використання пшеничного кератину в косметиці

Протеїни пшениці, так само як  і кератин, містять в своєму складі амінокислоту цистеїн. Завдяки цьому пшеничні протеїни можуть стійкіше приєднуватися до волосся і довше надавати позитивний доглядовий вплив на волосся. З усіх білків, що застосовуються в косметиці кератин є найбільш близьким білком до структури волосся і найбільш ефективним.

Крім цього досить ефективно протеїни пшениці застосовуються в складах по догляду за волоссям та шкірою. Після їх застосування структура волосся і шкіри набуває гарний вигляд і приємне відчуття.

Найефективніше пшеничний кератин працює з пошкодженим волоссям. Чим більше пошкоджене волосся, тим легше проникає кератин в нього і впливає, зміцнюючи структуру. При сильному пошкодженні волосся протеїни пшениці дуже добре допомагають їх відновлювати.

При застосуванні пшеничного кератину, як і колагену, на волоссі утворюється плівка, яка добре зволожує волосся, перешкоджає зайвому випаровуванню вологи і допомагає знижувати статичну електрику (антистатик).

Еластичність волосся збільшується завдяки заповнення пустот в пошкодженого волосся і згладжується його поверхня. Таке заповнення носить тимчасовий характер, легко змивається шампунем і  тому вимагає постійного оновлення. Після їх застосування структура волосся і шкіри набуває гарний вигляд і приємне відчуття. Гідролізований пшеничний протеїн (пшеничний кератин) додають в антивікову косметику для зменшення зморшок.

Rosa Damascena Flower Water, Aqua/Water, Glycerin, Hydrolyzed Wheat Protein, Argania Spinosa Oil, Сyclopentasiloxane (D5), Inulin, Hyaluronic Acid, Citric Acid, Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citrus Limon (Lemon) Essential Oil, Rosa Damascena (Bulgarian Rose) Essential Oil, Mimosa (Acacia) Essential Oil.

Нанести на чисте вологе волосся. Не змивати.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук