Vitality's Сироватка-блиск Keratin Kontrol

(арт 10004)
Vitality's Сироватка-блиск Keratin Kontrol
Наявність: На складі
в наявності
Vitality's Бренд: Vitality's

Опис Vitality's Сироватка-блиск Keratin Kontrol

Vitality's Сироватка-блиск Keratin Kontrol Illuminating Serum

Сироватка для блиску волосся Vitality's Keratin Kontrol Illuminating Serum допоможе випрямити кучеряве волосся на тривалий період. Не на тиждень і навіть не на два! Ефект від застосування триває цілих три місяці! Засіб активно живить і зволожує волосся, при цьому зберігає його ідеально рівним. Виробник обіцяє ідеальний результат!

Для кучерявого волосся: пасма вирівнюються, стають гладкими і слухняними без жодного натяку на завитки. Для рівного волосся: зменшення об'єму для істотного зменшення маси волосся. Технологія Keratin Kontrol розпрямляє кератинові структури і таким чином вирівнює волосся. Формула засобу збагачена кератином, протеїнами шовку та вітамінами В5 і Е.

Відгуки Vitality's Сироватка-блиск Keratin Kontrol

Кристина

Сыроватка огонь! Кончики гладенькие и блестящие, всем знакомым советую, остаются довольны.

Олена

Придбала собі одну ампулу в магазині, тепер замовляю тут упаковками. Волосся гладеньке, та слухняне. Ці ампули гарно приборкують пух, нічього не стирчить))

Написати відгук

Нанести на вологе волосся після використання відновлюючого шампуню серії Keratin Kontrol, розподіліть гребінцем, не змивайте. Вкладіть волосся. Тільки для професійного використання.

Кератин, протеїни шовку і вітаміни В5 і Е.

Рекомендовані товари