Wella Blondor Extra Cool Blonde Порошок для освітлення і тонування 150 ml

(НФ-00006485)
  • Wella Blondor Extra Cool Blonde Порошок для освітлення і тонування 150 ml
Наявність: Очікування 2-3 дні
очікування 2-3 дні
Wella Professionals Бренд: Wella Professionals
105 грн.
Замовити в 1 клік

Винятковий екстра холодний блонд з порошком для освітлення і тонування Wella Professionals Blondor Extra Cool Blonde: унікального поєднання осветляющих і матових кольорових тонуючих пігментів. Blondor Extra Cool Blonde дозволяє здійснювати контрольоване фарбування і гарантоване освітлення до 7 рівнів, а також підходить для використання у всіх відомих техніках освітлення.

Порошок може використовуватися як в чистому вигляді (тільки з закріплювачем Wella Professionals Welloxon), або в поєднанні з іншими продуктами Blondor. Ідеально підходить для освітлення темніших підстав (рівні 4-8).

Перевага:

1: Високоякісна пудра для освітлення і тонування для досягнення екстра холодного блонда Перевага;

2: Містить в складі холодні світлі фарбувальні пігменти Перевага;

3: Може використовуватися в поєднанні з іншими продуктами Blondor для тонування з холодною гамою фарбувальних пігментів;

Підходить для технологій фарбування on / off-scalp (поблизу / не поблизу шкіри голови). Змішайте з окислювачем Welloxon Perfect або Color Touch Emulsion в співвідношенні 1: 1 - 1: 2 в неметалевої ємності. При фарбуванні поблизу шкіри голови (on-scalp) змішайте порошок з окислювачем 20 vol (6%) або нижче. Тільки для професійного використання.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук