WELLA EIMI Extra Volume Піна для укладання сильної фіксації

(НФ-00017964)
 • WELLA EIMI Extra Volume Піна для укладання сильної фіксації
Наявність: На складі
в наявності
Wella Professionals Бренд: Wella Professionals

  248 грн.
  Замовити в 1 клік

  Фахівці відомого бренду Wella Professionals в рамках лінії EIMI випустили стайлінгу у вигляді піни Styling Extra Volume для створення ідеальної форми укладання з приголомшливим обсягом. Завдяки цьому продукту навіть найтонші пасма миттєво стають значно пишніше, а також їм забезпечена сильна фіксація - для привабливості на тривалий час! Його застосування дозволяє домагатися чудових результатів стайлінгу без будь-якої шкоди для краси і стану волосся.

  Дана піна призначена для нанесення на вологі локони і дозволяє бездоганно їх укладати за допомогою фена. Завдяки її поліпшеною формулою гарантований шикарний обсяг, більш стійка і повітряна фіксація.

  Склад засобу збагачений спеціальними захисними фільтрами, що дозволяють йому оберігати волосся при укладанні від згубного впливу високих температур. Після використання залишки піни легко видаляються очищає щіткою, прекрасно змиваються шампунем.

  ретельно струсіть флакон. Нахиліть вниз і видавіть піну. Нанесіть на вологе волосся. Укладіть волосся за допомогою фена для створення обсягу.

  Немає відгуків про цей товар.

  Написати відгук