NAHA BRUSH

NAHA BRUSH

Немає жодного товару.

NAHA

Зробити салонну зачіску в домашніх умовах реально! Маючи якісні професійні інструменти для волосся та допоміжні засоби, це не складе особливих труднощів. Кращими помічниками в створенні зачісок будуть гребінці корейського бренду NAHA®.

Компанія NAHA® створює гребінці з використанням технологій, що дозволяють захистити волосся від електризації, які допомагають уникнути появи посічених кінчиків волосся. Інструменти виготовляються тільки з екологічно чистих матеріалів, безпечні для здоров'я людини.

З чого складаються гребінці

Для прочісування волосся NAHA® використовують тільки натуральну щетину дикого кабана та спеціальні подвійні нейлонові штифти, які витримують численні гарячі укладання. Щетина на розчісках має різну довжину та розташована так, щоб закрити щільно кутикулу волосся, роблячи локони здоровими та блискучими.

Дерев'яні брашинги NAHA® мають легкий корпус та спеціальні отвори між щетиною, крізь які повітря від фена проходить легко, волосся висихає значно швидше та не перегрівається. Ергономічна дерев'яна ручка гребінця теж має отвори, завдяки яким вологі руки швидко просихають та брашинг не вислизає з рук. Виконана ручка з натурального бука. До того ж волосся ніде не чіпляється за інструмент та не виривається.

Дерев'яну основу обволікає алюмінієвий лист з керамічним, антибактеріальним покриттям. Кераміка забезпечує захист від перегріву волосся та сприяє швидкому випаровуванню вологи, прискорюючи процес укладання. Гребінці довго залишаються чистими та легко витримують високі температури.

Види брашингів

Брашінг для створення об'єму волосся та накрутки локонів:

Браш NAHA 126 - діаметр 25 мм

Браш NAHA 127 - діаметр 32 мм

Браш NAHA 128 - діаметр 38 мм

Брашінг для гладкості, вирівнювання волосся:

Браш NAHA 116 - діаметр 27 мм

Браш NAHA 117 - діаметр 32 мм

Браш NAHA 118 - діаметр 38 мм

Види щіток для розчісування та розплутування волосся

Масажна щітка NAHA WC701 - дерев'яна масажна розчіска, яка допомагає прочесати волосся не електризуючи його. Пластикові відшліфовані зубці, ніжно масажують шкіру голови, стимулюють обмінні процеси епідермісу, за допомогою чого забезпечують повноцінне живлення волосяних фолікул. При тривалому використанні аксесуара волосся буде радувати красою та здоров'ям!

Масажна щітка NAHA WC704 - дерев'яна основа та металеві зубчики розчеше волосся будь густоти та впорається з будь-якими сплутуваннями. Ідеально підходить для масажу шкіри голови.

Масажна щітка NAHA WC706 - дерев'яна ручка розчіски не дає електризуватися волоссю. Щетина дикого кабана прибирає пухнастість волосся, а нейлон прочісує сплутаності. Волосся будуть гладким та шовковистим без додаткових засобів, при використанні такої щітки.

Гребінці NAHA® - це не тільки ідеальний інструмент для майстра-перукаря, а й чарівний аксесуар для створення образу. Завдяки зручності та унікальному зовнішньому вигляду щітки користуються великою популярністю та прихильністю серед стилістів.

Купити гребінець для укладання волосся та щітки для розчісування можна у нас на сайті.

100% оригінальна косметика. Гарантія якості. Швидка доставка. Ваш Доктор Б'юті!