JOICO HYDRASPLASH REPLENISHING LEAVE-IN для тонкого / середнього, сухого волосся

(НФ-00016135)
 • JOICO HYDRASPLASH REPLENISHING LEAVE-IN для тонкого / середнього, сухого волосся
Наявність: На складі
в наявності

  820.00грн.

  JOICO HYDRASPLASH REPLENISHING LEAVE-IN

  Цей відновлюючий гідратор, що ідеально підходить як засіб для укладання перед сушінням феном після процедури очищення і догляду, забезпечує дозу харчування і усуває кучеряве волосся, в результаті чого волосся стає блискучим і м'якими.

  Потрібно всього кілька секунд, щоб нанести невелику кількість HydraSplash Replenishing Leave-in на волосся перед сушкою феном; але вигода триває цілих 24 години.

  Нанесіть невелику кількість на чисте, вологе волосся з середини до кінчиків.

  КОКОСОВА ВОДА Натуральний зволожувач, багатий вітамінами А, С і Е, а також відмінне джерело електролітів - допомагає вгамувати сухість волосся, залишаючи їх легкими, пружними і здоровими.

  МОРСЬКІ ВОДОРОСТІ Містить багато вітамінів і мінералів - допомагає забезпечити цільову вологість і життєво важливі поживні речовини для більш здорового волосся.

  ТЕХНОЛОГІЯ SMARTRELEASE Єдина в своєму роді система доставки ліпосом, що містить у собі пунш - безперервно вивільняє масло шипшини, аргінін і кератин, які допомагають відновлювати, зміцнювати і захищати волосся від кумулятивних ефектів щоденного укладання.

  Супер новинка от любимого бренда, вся серия просто творит чудеса с волосами. А это молочко теперь мой маст хев.

  Облегчает процесс расчесывания волос, очень хорошо увлажняет сухие, пористые, обесцвеченные волосы.

  Моим волосам не хватало увлажненности, после этого молочка я осталась довольна, волосы разгладились, приобрели мягкость и отлично увлажнились.

  Насколько это молочко легкое воздушное и совсем не утяжеляет волосы, чувствуешь какие они мягенькие и легко расчесываются, попробуйте его, не пожалеете)

  Написати відгук

  Рекомендовані товари