СПЕЦІАЛЬНІ ЗАСОБИ ДЛЯ ВОЛОССЯ

Спеціальні продукти

Для того щоб штучно створений відтінок волосся був насиченим та яскравим постійно йому необхідно допомогти. Майстри в салоні користуються технічними продуктами, для завершення фарбування та закріплення кольору. Такі засоби не призначені частого використання, вони потрібні тільки в той день, коли поновлюється або створюється колір на волоссі.

Що ж це за диво засоби?

Технічні шампуні, кондиціонери та маски зі зниженим рівнем pH. Подібний шампунь добре очищає волосся та шкіру голови від залишків барвника, навіть у жорсткій воді. Формула продукту миттєво нейтралізує вплив лужного розчину фарби, відновлює pH-баланс волосся до фізіологічно нормального рівня, тим самим зупиняє хімічний процес фарбування. Закриває кутикулу волосся, закріплюючи пігменти фарби всередині. Це сприяє довготривалому збереженню косметичного кольору.

Кондиціонери та маски, призначені для використання після впливу лужних засобів на волосся, надає нейтралізує дію. Відновлюють нормальний рівень pH. Роблять волосся слухняним, збагачують поживними компонентами їх структуру. Після хімічної обробки волосся залишається м'якими та здоровими. Кислий pH засобу дозволяє щільно закрити кутикулу волосся, для продовження життя кольору та блиску.
Використовуючи цих незамінних для майстра помічників в домашніх умовах, ви досягнете насиченості кольору та його стійкості, як після відвідування салону.

Це не всі секрети перукарів, якими ми поспішаємо з вами поділитися! Є ще сироватки, які додають безпосередньо в барвник, зараз розповімо для чого. При додаванні акселератора кольору в приготовлену суміш барвника, його компоненти потрапляючи на волосся - розм'якшують кутикулу без руйнування та проводять барвник глибше в структуру. Завдяки цьому, активація та закріплення пігменту у волоссі, відбувається в рази швидше!

Унікальна формула таких засобів, має живильні компоненти в складі, завдяки глибокому проникненню в структуру волосся, активно насичується корисними речовинами, в подальшому захищає волосся від впливу зовнішніх факторів. Підсилювач кольору надає локонам здорове сяйво, робить їх м'якими та шовковистим на дотик.

Але й це ще не все!

Розповімо про продукт, який Ви все плануєте спробувати та ніяк не наважуєтесь: тонуючі засоби з доглядом. Бувають у вигляді масок, бальзамів, кремів або пінок. Призначені для зволоження та моментального надання відтінку волоссю, без їх руйнування. Стануть в нагоді в моменти, коли фарбуватися ще рано, а додати яскравості та насиченості кольору волосся вже хочеться. Піни, бальзами для тонування, заповнюють пігментом порожнечі у волоссі, тим самим дарують друге життя відтінку. Корисні речовини насичують та зволожують локони, відновлюючи еластичність пасом.

Тонуючі пінки для волосся, технічний бальзам або маску, засоби для захисту волосся під час фарбування та все, чим користуються майстри, ви можете знайти у нас на сайті.
Кращі ціни. 100% гарантія. Швидка доставка.
Ваш Доктор Б'юті!

Lisap Крем бар'єр для захисту шкіри голови, 150 ml
235.00грн.
На складі
Крем бар'єр для захисту шкіри голови Top Care Repair Color Care Barrier Cream, 150 ml Крем с..
Lisap Технічний шампунь після фарбування із заниженим pH рівнем After Colour Acid Shampoo
436.00грн.
На складі
Технічний шампунь після фарбування із заниженим pH рівнем LISAP After Colour Acid Shampoo Те..
Lisap Технічний шампунь після фарбування із заниженим pH рівнем After Colour Acid Shampoo
225.00грн.
На складі
Технічний шампунь після фарбування із заниженим pH рівнем LISAP After Colour Acid Shampoo Те..
OWAY  Акселератор кольору HYPERCOLOR
1 290.00грн.
На складі
OWAY  Акселератор кольору HYPERCOLORПродукт сприяє скороченню процесу фарбування в 3 рази (від ..
OWAY Маска для волосся при застосуванні лужних засобів
1 260.00грн.
На складі
OWAY Маска для волосся при застосуванні лужних засобів Hbalance MaskМаска для волосся для застосуван..
TCA Powertools
999.00грн.
На складі
Інноваційний продукт для фарбування волосся, який зменшує час витримки фарби в три рази! При ..
Wella Professionals Service Color Stain Remover Засіб для видалення фарби з шкіри
302.00грн.
На складі
Видаляє плями від фарби після процедур інтенсивного тонування і фарбування. часто буває, що під ч..
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)