Чому маска для волосся не допомагає?
Щоб домогтися бажаних результатів, не обов'язково відвідувати салони краси і робити дорогі процедури. Але важливо знати, як правильно використовувати той, чи інший засіб, щоб отримати бажаний результат.
Найчастіше ми не те що не отримуємо обіцяний результат, ми бачимо практично зворотний ефект. Не поспішайте звинувачувати виробників в непорядності, а свого стиліста - в непрофесіоналізмі. Можливо, ви просто неправильно користуєтеся продуктом!
5 поширених помилок, які ви робите при використанні маски для волосся:
Помилка №1: ви не знаєте міри. Всі хочуть, миттєвого ефекту. Далеко не кожен розуміє, що правило «більше - значить краще і швидше» в даному випадку не працює. Багато жінок наносять маску в таких кількостях, що вона буквально стікає з волосся.
Запам'ятайте: рясне нанесення, загрожує волоссю перенасиченням (особливо стосується живильних масок). А замість красивих блискучих локонів, ви отримаєте тьмяні, жирні пасма.
Наносити маску потрібно правильно: в невеликій кількості, ретельно розподіляючи її по всій довжині.
Помилка №2: намагаєтеся вбити двох зайців відразу. Прийняли ванну (або душ), вимили волосся, нанесли маску, і поки вона «працює», спокійно закінчуємо водні процедури, поки витримуємо маску той час, який зазначено на упаковці. Але ви не врахували нюанс. Важливо не тільки, скільки часу засіб буде на волоссі, але і на яке волосся його було нанесено.
Наносячи маску на надмірно зволожені пасма, ви втрачаєте належний ефекту, оскільки зайва волога не дозволяє потраплянню речовин в структуру волосся.
Краще приділити трохи більше часу, закінчити прийняття ванни, злегка просушити волосся рушником - і тільки тоді наносити засіб.
Помилка №3: «допомагаєте» маскою, шкірі голови. Шкірі голови теж потрібен догляд. Це правильно. Тільки для шкіри голови існують шампуні, або окремий догляд, а маска (як і кондиціонер) призначена для волосся!
Наносити маску на прикореневу зону - велика помилка.
Волосяні фолікули покриваються плівкою. Через це порушується баланс, закупорюються залози. Наслідок - волосся починає інтенсивно випадати, тьмяніти, стає жирним.
Правильно розподіляйте масочку по довжині волосся! Винятком є продукти, які призначені і для шкіри голови. Уважно читайте інструкцію - подібні нюанси обов'язково прописують.
Помилка №4: використовуєте маску, яка вам не підходить. Важливо, щоб маска підходила саме для вашого типу волосся.
Неправильно підібраний засіб, не вирішить проблему, і може погіршити стан шевелюри.
В ідеалі підбором повинен займатися стиліст, який уважно вивчить структуру волосся і запропонує оптимальний варіант, вирішуючий ваші проблеми.
Також, ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями, які зможуть підібрати правильний догляд.
Помилка №5: працюємо за принципом «чим частіше, тим краще». Не в цьому випадку! Надлишок - гірше, ніж відсутність догляду в принципі. Велика кількість поживних, регенеруючих компонентів обтяжує пасма. Вони виглядають недоглянутими і абсолютно не піддаються укладанню.
Маску необхідно використовувати не частіше двох разів на тиждень або за тією схемою, яку рекомендував фахівець індивідуально під тип волосся.