для фарбованого

Спрей для фарбованого волосся.

Правильні продукти та догляд зберігають фарбоване волосся блискучими та яскравим. Це чудова новина, оскільки 70% жінок фарбують своє волосся! Довговічність кольору волосся залежить від їх стану. Парадокс, але фарбування робить волосся пористим, через що воно швидко втрачає пігмент.

Поради про те, як зберегти здоров'я волосся та яскравість кольору свіжого фарбування:

 1.  Фарбуйтеся тільки професійними фарбами з кондиціонуючими властивостями, які будуть продовжувати підтримувати волосся протягом декількох тижнів.
 2.  Після фарбування почекайте 2 дні, перш ніж мити голову. Повинно пройти хоча б 48 годин, для закріплення та стабілізації пігменту.
 3. Щоб вода не змивала яскравий колір, мийте волосся рідше. Це допоможе кольору протриматися довше. У час між миттям голови використовуйте сухий шампунь для фарбованого волосся, щоб освіжити зачіску.
 4. Мийте голову теплою водою. Гаряча вода сильніше відкриває кератинові лусочки волосся, що призводить до вимивання молекул барвника. В кінці обполосніть волосся холодною водою, вона щільніше закриє кутикулу, додасть блиск волоссю.
 5. Перші 2-3 тижні після фарбування використовуйте шампунь та кондиціонер для фарбованого волосся. Вони допоможуть кольору протриматися довше та збережуть здоров'я хімічно обробленого волосся.
 6. Уникайте сульфатів у засобах для догляду за фарбованим волоссям. Сульфати містять сіль, яка абсорбує воду з волосся, а втрата вологи є однією з основних причин вицвітання відтінків.
 7. Час від часу використовуйте тонуючі маски або кондиціонери для волосся. Обравши відтінок, який відповідає вашому, завжди можна оновити насиченість кольору волосся в домашніх умовах.
 8. За пару днів до наступної процедури фарбування волосся, використовуйте шампунь глибокого очищення, щоб вимити небажані відтінки та накопичені залишки стайлінгу або силіконів.
 9. Робіть процедури для відновлення волосся перед фарбуванням, вони вирівнюють структуру волосся, що дає можливість пігменту рівномірніше закріплюватися. Локони стають міцнішими та готові до фарбування.
 10. Використовуйте засоби із захистом від ультрафіолету, щоб уберегти волосся від вигорання. SPF фактор може бути у спреї для фарбованого волосся або у сонцезахисному. В будь-який час року сонячні промені впливають на колір. Намагайтеся уникати тривалого перебування на сонці, але коли знаходитесь на вулиці в сонячній день, подбайте про локони, використовуючи засоби для фарбованого волосся. У складі таких продуктів часто є вітаміни, які допомагають відновити волосся після фарбування та запобігти їхньому пошкодженню у майбутньому.
 11. Нанесіть спрей для фарбованого волосся на вологе волосся перед використанням фена, щоб захистити його від гарячого повітря. Повторіть нанесення на сухе волосся, для додаткового захисту та блиску.
 12. Уникайте контакту хлору із знебарвленим волоссям. Якщо ви проводите багато часу в басейні, намочіть волосся прісною водою та нанесіть спрей для фарбованого волосся. Це не дасть вбиратися хлору, хімічні складові якого, можуть накопичуватися та викликати зміну кольору волосся, особливо на блондинках - можна отримати непривабливий зелений відтінок.

Купити засоби для догляду за фарбованим волоссям ви можете у нас на сайті.
Кращі ціни. 100% гарантія якості. Швидка доставка.
Ваш Доктор Б'юті!

-30%

        JOICO Мультиперфектор 2-х фазний спрей для фарбованого волосся, 200 ml
-30%

        JOICO Мультиперфектор 2-х фазний спрей для фарбованого волосся, 50 ml
-10%

        Moroccanoil Спрей для захисту і збереження кольору, 160 ml
Показано з 1 по 15 із 15 (всього 1 сторінок)
ЗАДАЙТЕ ЗАПИТАННЯ